Rafał Brzozowski na Dzień Kobiet? Tylko w Sępólnie! [FOTO]
Michał Pick, Jacek Wojtania - CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dawno nie było tak głośno i radośnie. Energia z jaką publiczność zaangażowała się w piątkowy koncert Rafała Brzozowskiego zrobiła na nas, ale także na naszym gościu, niemałe wrażenie.

Szczególnie aktywne były rzecz jasna Panie, którym dedykowany był ów koncert. W przededniu Dnia Kobiet zaoferowaliśmy, jak się okazało, całkiem niezłą rozgrzewkę przed właściwym świętowaniem. Rafał Brzozowski, znany jako uczestnik teleturniejów takich, jak The Voice of Poland czy Szansa na Sukces oraz, od niedawna, jako prowadzący najpierw Koło Fortuny, a ostatnio Jaka to melodia, zaangażował publiczność do czynnego uczestnictwa w koncercie. Jako wodzirej poradził sobie na piątkę. Wkrótce cała sala nie tylko śpiewała razem z nim, ale także poderwała się do tańca, skandowania i naśladowania wymyślanych na poczekaniu choreografii. Rafał nie pozostawał obojętny na przejawy sympatii ze strony Pań, rzucając ze sceny kolejne dowcipy obiecał, że po występie każda fanka będzie mogła zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Słowa dotrzymał, mimo że kolejka była naprawdę ogromna. W repertuarze koncertu nie zabrakło największych przebojów naszego gościa, piosenek znanych z seriali „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”, ale także kompozycji Seweryna Krajewskiego oraz Zbigniewa Wodeckiego, które w szczególności dedykowane były obecnym na sali kobietom.

Piski, oklaski, wygłaszane w przerwie między kolejnymi piosenkami wyrazy fanowskiej miłości, a przede wszystkim  emocje i nerwowe oczekiwanie na wspólne zdjęcie z bohaterem koncertu – wszystko to, jak w rozpędzonym rollercoasterze, zaledwie w dwie godziny w jednym miejscu. Z drugiej strony, nie ma się czemu dziwić, nie na co dzień Rafał Brzozowski jest „Tak blisko”.

Michał Pick - CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top