Region

Tak witano Nowy Rok na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim i na Rynku Miejskim w Kamieniu Krajeńskim.

11 listopada w Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości dla upamiętnienia przekazania przez Radę Regencyjną naczelnego dowództwa wojsk polskich Józefowi Piłsudskiemu tego dnia w 1918 r. Święto zostało ustanowione przez Sejm RP w 1937 r., przywrócone w 1989 r. W całym kraju odbywają się wydarzenia upamiętniające rocznicę odzyskania przez niepodległości.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto zastawionych stołów. Redakcja KANAŁU 10

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć wszystkim naszym Widzom i Czytelnikom życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. Redakcja KANAŁU 10

Obchody 40. rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981. W uroczystościach wzięli udział prezydent RP Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.

Minister zdrowia Adam Niedzielski na dzisiejszej konferencji prasowej ogłosił decyzję rządu odnośnie nowych obostrzeń. Od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. na terenie całego kraju wprowadzona zostaje kwarantanna narodowa. Zamknięte zostaną wszystkie galerie handlowe, z wyjątkiem sklepów tzw. pierwszej potrzeby. W noc sylwestrową, z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. rząd dodatkowo wprowadza zakaz w przemieszczaniu się od godz. 19:00 do godz. 6:00.

We wtorek, 15 grudnia br., odbyła się konferencja Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka.

Rząd o programie szczepień przeciwko COVID-19 - konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i szefa KPRM Michała Dworczyka.

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.

Top