KANAŁ 10

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00. W związku z pandemią koronawirusa zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego bezpośredniego przekazu i do pozostania w domu.

Ogłoszenia duszpasterskie - V niedziela Wielkiego Postu, 29.03.2020 r.

1. W Wielkim Poście Drogę Krzyżową odprawiamy w piątek o godz. 16:30 i o godz. 17:30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:00. Po Gorzkich Żalach Msza Św. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.

2. Codziennie po każdej Mszy Św. śpiewamy suplikacje, a w niedzielę podczas Gorzkich Żali, w intencji wygaśnięcia epidemii zarazy koronawirusa w naszym kraju i na świecie.

3. W każdy wtorek Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na adorację w ciszy od godz. 17:00; w każdy czwartek po Mszy Św. wieczornej na godzinę świętą. Wspólną modlitwą i adoracją pragniemy wypraszać wygaśnięcie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

4. Od poniedziałku, z uwagi na ograniczoną ilość wiernych obecnych na Mszy Św. (do pięciu osób), zmieniony jest porządek Mszy Św. oraz zamawianych intencji. Zainteresowanych prosimy o zwrócenie uwagi. Prosimy uwzględnić pierwszeństwo w uczestnictwie we Mszy Św. składających intencję mszalną.

5. W kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych, których księża mają odwiedzić jednorazowo przed świętami.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę po Mszy Św. o godz. 11:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 12:30.

7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Palmy poświęcimy w kościele podczas każdej Mszy Świętej.

8. W związku z zakończeniem dotychczasowej dzierżawy gruntów rolnych naszej parafii chętni, którzy chcieliby podjąć dzierżawę, mogą zgłaszać oferty dzierżawy do dnia 14 kwietnia w kancelarii parafialnej. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje.

9. W związku z ograniczeniem obecności wiernych na Mszy Św. i braku ofiar z kolekty proszę o składanie ofiar na koszty utrzymania parafii (pensje pracowników, ZUS, podatek, energia elektryczna itp.) na konto bankowe lub do skarbonki w kruchcie kościoła albo na plebanię.

Numer konta parafii:  80 8162 0003 0000 3942 2000 0010

red / parafia-sepolno.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top