KANAŁ 10

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00.

Ogłoszenia duszpasterskie - Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020 r.

1. Dzisiaj ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej. Od jutro po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo czerwcowe.

2. Jutro obchodzimy Święto N.M.P. Matki Kościoła. Dodatkowa Msza św. o godz. 10:00; w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3. W każdy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej. Niech nasza obecność będzie aktem zawierzenia spraw naszej Ojczyzny oraz naszych osobistych Panu Jezusowi. Nabożeństwo czerwcowe będzie połączone z adoracją.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. codziennie od godz. 16:00. W sobotę po Mszy św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10:30. Chorych księża będą odwiedzać w domach w piątek i sobotę według planu znanego chorym.  Chorzy, którzy jeszcze obawiają się epidemii proszeni są o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej lub po numerem telefonu 602 286 407.

5. W niedzielę 7 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy – kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.

6. Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na potrzeby parafii serdecznie dziękuję „BÓG ZAPŁAĆ!” Pragnę również serdecznie podziękować za kwiaty na nasze ołtarze. Ofiary na kwiaty można składać do skarbonki na ołtarzu Czarnego Chrystusa.

7. Po przerwie wznowiono wydawanie „Przewodnika Katolickiego” - można go nabyć u ministrantów.

8. W związku ze zniesieniem ograniczenia ilości osób uczestniczących we Mszy św. wracamy do porządku nabożeństw sprzed wprowadzenia ograniczeń. Należy zachować obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta i nos.

9. Biskup Jan Tyrawa odwołuje, udzieloną wcześniej dyspensę od uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych. Jednocześnie zostaje utrzymana dyspensa dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem.

10. W środę, 3 czerwca, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa!

red / Parafia p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim

Komentarze

0 #24 xd 2020-05-25 11:14
gość , pomodlisz się za mnie?
+3 #23 gość 2020-05-18 13:30
xd , na szczęście ty nie jesteś Bogiem i skończ wreszcie te swoje dyrdymały.
-5 #22 xd 2020-05-10 18:53
No właśnie, wydaje wam się, że macie monopol na dobroć, moralność, ale tylko tak wam się wydaje. Jestescie cyniczni, fałszywi z dogmatyczną ślepotą. Beznadzieja. Gdybym był bogiem to byłbym bardzo zawiedziony takimi wyznawcami.
+1 #21 Malwina 2020-05-10 16:47
xd Kto nie przestrzega Dekalogu? Wydaje mi się, że prędzej tacy jak ty dokonują czynów sprzecznych z przykazaniami Bożymi. Mam z tobą sprzeczne poglądy, ale nie wyzywam cię w każdym komentarzu jak ty to czynisz. To świadczy o poziomie jaki sobą reprezentujesz i że nie masz żadnych wiarygodnych faktów i dlatego uciekasz się do wyzwisk.
-2 #20 xd 2020-05-10 09:20
Ooooo to jest strona katolicka? No proszę, proszę. Najmocniej przepraszam panie Leopoldzie. Gdybym wiedział to bym się nie ośmielił tutaj wypowiadać :) To tacy jak wy uważają, że wasza religia jest ważniejsza niż inne, i to wy traktujecie innych z góry i wygląda na to, że wszystko jest katolickie i wara. Jak zaczniecie w praktyce stosować sie do waszych 10 przykazań to zacznę was szanować. Tymczasem z tą fasadową religijnością nie zasługujecie na nic innego tylko pogardę. Malwina bez przerwy udowadnia swoją głupotę popartą chorą dewocją. Masz kobieto nie po kolei w głowie z takimi teoriami. Jesteś chora.
-1 #19 Leopold 2020-05-09 19:44
Panie xd, bardzo mnie ciekawi jedna kwestia. Czego ty szukasz na katolickiej stronie skoro jesteś takim antychrystem? Po co wyzywasz wszystkich ludzi i traktujesz ich jak gówno kiedy mają inne poglądy religijne niż ty? Dlaczego jesteś pępkiem świata i nie słuchasz słusznych racji wielu moich poprzedników?
+2 #18 Malwina 2020-05-09 19:07
xd Ta pandemia to jest właśnie znak z Góry dla takich jak ty, żebyście się opamiętali. Dobrze Ci radzę pójdź po rozum do głowy i powstrzymaj się z pisaniem takich głupot.
-2 #17 xd 2020-05-07 17:19
Malwina, jesteś riwnie glupia jak twoi poprzednicy. Kazania są dla takich jak wy! To dzięki wam te czarne zastepy dysponują bogactwami i waszymi umysłami . Sami sobie winni jesteście i nie wmawiaj mi, że to dla mnie oni te kazania wygłaszają bo są przeznaczone dla takixh tępaków ja wy. Amen.
+1 #16 Malwina 2020-05-07 16:43
xd Kazania jakie wygłaszają księża to są skierowane dla ciebie i dla takich jak ty (dla ciemnogrodu). Jedyne co pozostało to modlić się o nawrócenie i o opamiętanie. BÓG HONOR OJCZYZNA.
-3 #15 xd 2020-05-07 14:22
Przecież pisałem, że dzięki takim religijnym durniom jak Ciemnogród, gość , długo będzie się KK bawił za moje, wasze pieniądze i będzie was otumaniał swoją pozorną dobrocią za którą stoi pazerność i pożądanie waszych dzieci. Nie piszę tego dla plusików bo mam to gdzieś, ale skoro cię to cieszy i sprawia przyjemność to bardzo mi miło z tego powodu. Z bogiem mentalne ameby.
-1 #14 Ciemnogród 2020-05-06 13:15
xd popatrz jesteś pod każdym komentarzem na minusie, co mnie bardzo jako katolika cieszy więc nie wysilaj się.Na swoje ordynarne , wulgarne i prostackie komentarze nie znajdziesz sympatyków.
-3 #13 xd 2020-05-05 15:17
gość - jesteś typowym przedstawicielem katola pod butem KK, zmanipulowany, wiecznie na kolanach przed tą czarną zarazą. To dzięki takim ty zdewociałym kreaturom oni mają się tutaj świetnie od stuleci. Skoro tak to ci się podoba to utrzymuj swoich szamanów z własnej kieszeni.Z bogiem głupku.
+1 #12 gość 2020-05-05 11:01
xd ty nowoczesny oszołomie opanuj się. Tych nazywanych przez takich jak ty Ciemnogrodem jest na szczęście więcej i czy ci się to podoba czy nie Polska była, jest i będzie katolicka .Wbij to sobie raz na zawsze do głowy.Stale to samo piszesz na wszystkich portalach i co z tego masz???.
-3 #11 xd 2020-05-05 09:01
Kiedy skończy się finansowanie wszelakiej religii z państwowej kasy? Chcecie to sobie utrzymujcie ich , ale z własnej kieszeni. Wtedy okaże się ilu prawdziwych wyznawców posiadają te sekty (z KK na czele).
+2 #10 gość 2020-05-04 18:37
xd , i kto tu sieje nienawiść?Módl się i pracuj człowieku, zajmuj się sobą a nie innymi.
-3 #9 xd 2020-05-04 12:42
kalinakalina, to KK bez przerwy od początku ich wtargnięcia na nasze słowiańskie ziemie okrada nas, to oni nam zaglądają do portfeli, żerują na otumanionym religijnie, bogobojnym narodzie, rządzie, który finansuje ich działalność. Studnia bez dna. Nigdy się nie najedzą. Zawsze mało, mało. Opowiadają o skromności, pokorze i umiarkowaniu i na tym się kończy. Na gadaniu. Chcesz to rozdaj im swój majątek, ale wara od mojego i tych, którzy sobie nie życzą sobie wspierania tej sprzedajnej sekty.
+2 #8 Przykro że z Sępólna 2020-05-04 10:21
Bardzo fajnie, że dobrych organistów mamy również w sąsiedniej parafii! Tylko to bardzo smutne... bo właśnie komentarz pani „Z Sępólna” idealnie pokazuje dlaczego właśnie .... w Sępólnie nie ma ludzi w chórze :( Dużo cierpliwości Panie organista bo z sępoleńską mentalnością naszych ludzi na pewno nie jest to łatwe ! Niech moc Ducha Świętego będzie z Panem!
+5 #7 PATRIOTA 2020-05-03 12:52
GRATULACJE księże Bartku za bardzo dobre kazanie odzwierciedlające naszą polską rzeczywistość, ale czy obecni na Mszy św.TARGOWICZANIE , o ile w ogóle tacy tam się pokazali, bo tak należy nazywać tych , którzy popierają zdrajców z Platformy, zrozumieli,że Ojczyznę ma się tylko jedną i że należy ją szanować, a nie szkodzić Jej w celu osiągnięcia własnych korzyści.Nasze sprawy należy załatwiać w swoim własnym domu, któremu na imię Polska ! Mszę św. w bardzo dobrym patriotycznym tonie zakończył ks. proboszcz H. Lesner .Bądzmy dumni , że jesteśmy POLAKAMI, takimi jak ci z Ciemnogrodu , bo tak nas nazywają ci nowocześni Europejczycy i pielęgnujmy nasze polskie cenne wartości jak: BÓG HONOR OJCZYZNA .Pilnujmy Polski i idzmy na wybory !
-1 #6 z Sępólna 2020-05-03 10:21
Najlepszy organista jest we Więcborku, do Jego chóru garną się młodzi ludzie i odnosi sukcesy, a u nas? O czym to świadczy ?
+3 #5 Parafianin 2020-04-19 17:51
Organista najlepszy! Piękny głos. Pozdrawiam Pana Grzegorza.