Reklama

KANAŁ 10

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00.

NAGRANIA ARCHIWALNE

Msza Święta - godz. 08:30, 26.07.2020 r.

Msza Święta - godz. 08:30, 21.06.2020 r.

Msza Święta (suma - godz. 10:00), 14.06.2020 r.

red / Parafia p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim

Komentarze

+2 #42 Beholder 2021-01-20 13:25
Ponownie pytam o jego, za przeproszeniem, świątobliwość, kapo jadzię! Chociaż  właściwiej będzie nie "świątobliwość", a kapusiowlibość! Proszę zauważyć: tyle lat woził się jako, za przeproszeniem, "proboszcz", tyle lat ŚWIADOMIE  okłamywał prostolinijnych w sumie ludzi, którzy mu ufali, a okazał się ....(właściwe wpisać). Kiedy więc następna wawrzynkowa nagroda dla owego jegomościa za CAŁOKSZTAŁT DOKONAŃ dla ludzkości lokalnej?
+2 #41 a 2021-01-19 15:23
Dokładnie tak Zbigniew, oni ledwo wydukają dziesięć przykazań, a co dopiero stosowanie ich w praktyce. Za to prym wiodą w cynizmie, obłudzie oraz nienawiści. Nie wszyscy oczywiście , ale znakomita większość.
+3 #40 Zbigniew 2021-01-14 23:28
Ateiści są dobrzy, bo chcą takimi być!!! Katolicy, bo muszą!! !Choć osobiście nie znam żadnego dobrego katolika.
-4 #39 gość 2020-12-25 14:24
Dokładnie tak, Wczoraj byli za mordowaniem dzieci nienarodzonych ,a dzisiaj śpiewają „Bóg się rodzi”. Brak słów. Każdy człowiek ma prawo do życia i wolności , nawet ten niepełnosprawny Dla chrześcijanina najwyższym autorytetem jest Bóg a nie Tusk i jego KOrytko.
-7 #38 z Powiatu 2020-12-25 08:33
Najpierw chodzą na protesty proaborcyjne, niszczą kościoły, atakują świętości katolików, a później śpiewają „Bóg się rodzi”.Prawda p. Kozłowska?WSTYD !Taka jest wasza WIARA.
-1 #37 maka sherkoodkurzacz 2020-12-13 13:37
123
+6 #36 Sępólno- parafianin 2020-12-13 13:36
Piękne kazanie Ks. Proboszczu, ale może by ksiądz sam pomyślał nad tym co robi i jak się zachowuje w stosunku do wiernych? Bo autorytetu do naśladowania nie ma wcale.
-5 #35 ????? 2020-11-13 08:10
Spalone mieszkanie podczas Marszu Niepodległości ,, ataki na kościoły , zabytki sakralne . A gdzie główny reżyser ?W Berlinie czy w Moskwie?
+7 #34 Beholder 2020-11-12 14:18
No to katolik ze Zbigniewem opluli jadem bliźnich. Jakoś mnie to nie dziwi, taka religia.
-3 #33 KATOLIK 2020-11-11 20:30
SZAN.ZBIGNIEWIE , DZIĘKUJĘ ZA CENNĄ UWAGĘ I ZA PRZYZNANIE MI RACJI. POZDRAWIAM RÓWNIEŻ.
-5 #32 Zbigniew 2020-11-11 18:40
KATOLIK piękne słowa co do joty. Przykład pożal się Boże pani Kozłowskiej jest tu bardzo na miejscu, liczy się tylko koryto, nawet za cenę śmierci innych ludzi. Mam tylko jedną uwagę Jan Paweł II jest świętym ;) Pozdrawiam.
-2 #31 KATOLIK 2020-11-11 17:49
C. D .Rośnie nam pokolenie Tuska , dla którego patriotyzm , wolność nie mają żadnej wartości . Tacy jak oni dla osiągnięcia własnych celów , korzysći i dla własnej kariery gotowi są zniszczyć wszystko , to co zostało wypracowane przez wiele pokoleń Polaków . Nasz wpaniały papież bł. Jan Paweł Wielki..jakże często w swoich homiliach pięknie mówił na temat wolności , Ojczyzny, którą uważał za swoją matkę mówiąc :"To jest moja Matka , ta ziemia !, To jest moja Matka, ta Ojczyzna" I tak też powinien każdy Polak - patriota traktować swoją Ojczyznę , szanować Ją I doceniać to ,że dane jest nam teraz żyć w wolnej Polsce.
-4 #30 KATOLIK 2020-11-11 17:48
Ładne kazania, GRATULUJĘ KS . PROBOSZCZOWI I KS. PIOTROWI , ale czy ci "miłujący inaczej " Ojczyznę coś z tego zrozumieli ?Czy to coś zmieni? To co się obecnie dzieje w Polsce woła o pomstę do Boga., bo co można powiedzieć o poltykach z czerwonym znakiem faszystowskim wspierających protesty wulgarnych dzieciaków i wykorzystujących ich do walki politycznej , do walki o swoje utracone koryto? Nie tak dawno mieliśmy okazję u nas zobaczyć jak to działa , na przykładzie posłanki PO Kozłowskiej , która często bywała też w naszym kościele . i słuchała tych pięknych , patriotycznych kazań.
+5 #29 p23 2020-11-08 11:04
Winny jest p. Kaczyński który wyprowadził ludzi na ulicę. Myślał, że w czasie pandemii jakoś po cichu to przejdzie. To jest cynizm i obłuda
+1 #28 Ooo!! 2020-10-23 18:45
Bierzmowanie i żadnych zasad bezpieczeństwa !!!!!! Nawet nie ma odległości między osobami !!!! Biskup z czerwonej strefy !
+3 #27 Wit 2020-10-05 18:31
Życzę sobie , aby księża przed komunią na naszych oczach dezynfekowali ręce !!!
+5 #26 Beholder 2020-09-22 07:35
A jak tam towarzysz 'jadzia'? Na kogo ostatnio doniósł? Czy, jako zasłużony kapuś, dostanie kolejną nagrodę św. Wawrzyńca?
+5 #25 Jaro 2020-08-09 11:00
O co chodziło w wyprawach krzyżowych gwalty rabunki i morderstwa wszysko w imię Boga
+1 #24 xd 2020-05-25 11:14
gość , pomodlisz się za mnie?
0 #23 gość 2020-05-18 13:30
xd , na szczęście ty nie jesteś Bogiem i skończ wreszcie te swoje dyrdymały.