Reklama

Sępólno Krajeńskie

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, realizowana przez KANAŁ 10 we współpracy z firmą FOTECH.

W środę, 31 maja 2023 roku odbyła się LVII sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

W środę, 26 kwietnia 2023 roku odbyła się LVI sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

W sobotę, 15 kwietnia 2023 roku o godz. 20:00 w sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki rozpoczął się występ zielonogórskiego Kabaretu K2, który zaprezentował zebranej publiczności swój najnowszy program „Jedziemy po bandzie”.

22 i 23 kwietnia Targowisko Miejskie w Sępólnie Krajeńskim wypełni się food truckami z całej Polski. Mieszkańcy przez dwa dni będą mogli spróbować dań z różnych zakątków świata. Nie może Cię zabraknąć!

Policjanci z sępoleńskiej „drogówki", krótko po przestępstwie, zatrzymali sprawcę usiłowania kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego. Mężczyzna został spłoszony przez właścicielkę i ratował się ucieczką. Wtedy wpadł w ręce funkcjonariuszy. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu do 10 lat więzienia.

Sezon foodtruckowy czas zacząć! II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się na terenie Targowiska Miejskiego. Zapowiada się weekend pełen smaków!

W środę, 29 marca 2023 roku odbyła się LV sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Kierowca mercedesa, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 102 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Policjanci apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

Mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego mogą odetchnąć, Wiosna jest już z nami! Trochę wstydliwa oraz początkowo niezdecydowana Pani Wiosna ostatecznie poczuła się wśród nas swobodnie i zadeklarowała, że nie opuści nas przynajmniej do czerwca. Spora w tym zasługa przedszkolaków, którzy przyłączyli się do wspólnego, wiosennego tańca, a później pięknie udekorowali naszą Ulicę Bambino.

Top