Sępólno Krajeńskie

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00. W związku z pandemią koronawirusa zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego bezpośredniego przekazu i do pozostania w domu.

Do 5 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie, których zatrzymali sępoleńscy policjanci. Sprawcy odpowiedzą za uszkodzenie szyb w jednym z mieszkań na terenie Sępólna Krajeńskiego. Jak wstępnie mundurowi ustalili, do zdarzeń doszło na tle prywatnych nieporozumień pomiędzy sprawcami, a pokrzywdzonym.

Wybite okno w jednym z mieszkań w Sępólnie Krajeńskim. To prawdopodobnie mieszkanie w którym przebywał mężczyzna na kwarantannie. Zgłoszenie sępoleńska policja otrzymała we wtorek (24.03) po godz. 21.

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 55-latkowi, którego zatrzymali wczoraj policjanci. Mężczyzna kierował samochodem, pomimo że wcześniej spożywał alkohol. Teraz jego los zależy do sądu.

Na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dawno nie było tak głośno i radośnie. Energia z jaką publiczność zaangażowała się w piątkowy koncert Rafała Brzozowskiego zrobiła na nas, ale także na naszym gościu, niemałe wrażenie.

Dawid Jadam (Kolping Jarosław) i Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) wygrali 3.Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej od piątku do niedzieli rozgrywany był w Sępólnie Krajeńskim.

Rodzice 3-latków złożyli do burmistrza skargę dotyczącą niewłaściwej opieki. Niepokój wzbudziło dziwne zachowanie maluchów i opowieści o tym, jak są traktowane przez jedną z opiekunek. Gmina zleciła kontrolę. 

W środę, 26 lutego br. w sali Urzędu Miejskiego im. L. Prądzyńskiego odbyła się XVII Sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Policjanci sępoleńskiej patrolówki po raz kolejny zatrzymali osoby posiadające przy sobie narkotyki. Tym razem w ręce mundurowych wpadli 18 i 23-latek. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Kryzys wieku średniego wydaje się rzeczą wybitnie nieśmieszną. Ba, wydaje się być tematem, z którego nie można żartować. Tylko dlaczego? Czy to nie pierwsza oznaka kryzysu wieku średniego, że zaczyna nadgryzać nas powaga? Kabaret Ani Mru Mru w swoim najnowszym programie Cirque de Vollaile udowadnia, że męski „kryzys wieku średniego” to tak naprawdę kopalnia doskonałych żartów.

Top