Reklama

Sępólno Krajeńskie

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, realizowana jest przez KANAŁ 10 we współpracy z firmą FOTECH.

Na zorganizowanej w dniu 23 lutego 2024 roku konferencji prasowej, Komitet Wyborczy Wyborców "Nasz Powiat, Nasze Gminy" zaprezentował kandydatów do Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim oraz kandydata na burmistrza Sępólna Krajeńskiego.

Sobotni wieczór w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki włoskiej. Na scenie pojawił się legendarny włoski artysta Francesco Napoli, który przeniósł licznie zebraną publiczność do słonecznej Italii. Koncert poprzedził krótki materiał filmowy będący skrótem biograficznym samego artysty, który po raz pierwszy przyjechał do naszego kraju na Festiwal w Sopocie w 1988 roku.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i razem z nami celebrowali święto zakochanych w samym sercu miasta.

W środę, 31 stycznia 2024 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXIV sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce jak i w Sępólnie Krajeńskim 28 stycznia 2024 roku, zagrała najgłośniejsza i najpiękniejsza orkiestra świata pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Jak co roku Sztab w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim również przyłączył się do tego wydarzenia.

W dniu 8 marca 2024 r. (piątek) o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (ul. T. Kościuszki 4) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.

W minioną niedzielę, 21 stycznia 2024 roku było nam niezwykle miło zaprosić Państwa na szczególny, dedykowany wszystkim Babciom oraz Dziadkom koncert. W roli naszego szanownego gościa na scenie pojawił się Damian Holecki.

W czwartek, 28 grudnia 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXIII sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Już po raz siedemnasty w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia spotkaliśmy się na tradycyjnym dniu adwentowym. Wydarzenie jest przez wielu z nas uznawane za pierwszy, tak wyraźny sygnał nadchodzących świąt. I chociaż zima złośliwie chwilowo nas opuściła, to jednak atmosfera w ten sobotni wieczór jak zwykle była magiczna.

Top