Wiadomości

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00. W związku z pandemią koronawirusa zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego bezpośredniego przekazu i do pozostania w domu.

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim. Porządek nabożeństw w kamieńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:30, 9:30, 11:00 (suma), 18:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00. W związku z pandemią koronawirusa zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego bezpośredniego przekazu i do pozostania w domu.

Do 5 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie, których zatrzymali sępoleńscy policjanci. Sprawcy odpowiedzą za uszkodzenie szyb w jednym z mieszkań na terenie Sępólna Krajeńskiego. Jak wstępnie mundurowi ustalili, do zdarzeń doszło na tle prywatnych nieporozumień pomiędzy sprawcami, a pokrzywdzonym.

W Sępólnie Krajeńskim ktoś wybił okno w domu osoby odbywającej kwarantannę. Chuligański wybryk czy niebezpieczne zachowanie, którego w czasie epidemii nie można lekceważyć? Odpowiedzi m.in. na to pytanie w audycji "Rozmowa Dnia" na antenie TVP3 Bydgoszcz udzielił starosta sępoleński Jarosław Tadych.

Wybite okno w jednym z mieszkań w Sępólnie Krajeńskim. To prawdopodobnie mieszkanie w którym przebywał mężczyzna na kwarantannie. Zgłoszenie sępoleńska policja otrzymała we wtorek (24.03) po godz. 21.

We wtorek, 24 marca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XX Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Z uwagi na wprowadzony przez Premiera Mateusza Morawieckiego stan zagrożenia epidemicznego, związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. mając na uwadze ochronę mieszkańców naszego Powiatu Starosta Sępoleński wstrzymuje do odwołania osobiste przyjmowanie interesantów  Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych podległych Powiatowi. Budynek Starostwa Powiatowego od dnia 16 marca 2020 roku zostanie zamknięty.

W związku z nieuzasadnioną paniką wywołaną w trakcie pandemii koronawirusa, apelujemy o rozsądek, odpowiedzialność i nie powielanie kłamstw - #FakeNews! Kilka dni temu pojawili się oszuści próbujący wykorzystać obecną sytuację, o czym informowaliśmy wcześniej.

Po posiedzeniu zespołu zarządzania kryzysowego w Kancelarii Premiera szef rządu poinformował o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego i przywróceniu kontroli granicznych dla cudzoziemców. - Naszym podstawowym zadaniem jest powstrzymanie takiego tempa przyrostu zakażeń, jaki zarejestrowali nasi sąsiedzi - wyjaśnił Morawiecki.

Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim w wydanym komunikacie informuje, że ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa zdecydował na czasowe ograniczenie dostępu do urzędu. Ograniczenia obowiązywać będą przez dwa tygodnie, od 13 marca br. do 27 marca br.  

Top