Reklama

Wiadomości

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00.

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór na stanowisko starszego inspektora Zespołu Administracyjno-Gospodarczego. Szczegółowe informacje na stronie BIP KPP w Sępólnie Krajeńskim w zakładce - Wolne stanowiska w SC. Ogłoszenie jest aktywne do 4 lutego 2021 r. 

Dzisiaj, tj. 20 stycznia br., odbyła się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży prof. Barbary Remberk z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Głównym tematem konferencji była psychiatria dziecięca.

Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) na temat Narodowego Programu Szczepień. Udział w sesji wzięli: Andrzej Duda - prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Michał Dworczyk - szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Adam Niedzielski - minister zdrowia.

Konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusza Kościńskiego oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak.

Sępoleńscy dzielnicowi w czasie kontroli drogowej znaleźli narkotyki. 23-letni kierowca mazdy, miał przy sobie amfetaminę. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) na temat powrotu uczniów do szkół. Udział w sesji wzięli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda i Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

Konferencja prasowa ministra Michała Dworczyka - szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ministra Marka Zagórskiego oraz szefa Narodowego Funduszu Zdrowia Filipa Nowaka.

W Sępólnie Krajeńskim policjanci zatrzymali 23-latka, który nie mając prawa jazdy jeździł samochodem. Sępolanin odpowie nie tylko za brak uprawnień, ale również za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 5.

Top