Wiadomości

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim. Porządek nabożeństw w kamieńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:30, 9:30, 11:00 (suma), 18:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00. Wieczorny różaniec - codziennie o godz. 20:30. 

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim. Porządek nabożeństw w sępoleńskiej kolegiacie: niedziela - godz. 7:15, 8:30, 11:30, 13:00, 17:00;  dni powszednie - godz. 9:00, 18:00.

W piątek, 5 czerwca br. ok. godz. 12:30 na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Trzciany w gminie Sępólno Krajeńskie samochód dostawczy firmy kurierskiej marki Mercedes wypadł na łuku drogi do przydrożnego rowu. Kierowca z ogólnymi obrażeniami trafił do Szpitala Powiatowego w Więcborku. Na czas akcji służb ratunkowych droga była zablokowana.

W piątek, 29 maja br. w trybie zdalnym odbyła się XXII Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W czwartek, 28 maja br., w sali posiedzeń kamieńskiego magistratu odbyła się XVIII Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W środę, 27 maja br. w trybie zdalnym odbyła się XX Sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

W niedzielę, 24 maja br. Ks. Neoprezbiter Szymon Orzech odprawił w rodzinnej parafii w Kamieniu Krajeńskim swoją pierwszą Mszę Świętą, tzw. Prymicję.

"Zabawa w chowanego" wstrząsnęła opinią publiczną. Nowy film braci Sekielskich w serwisie YouTube obejrzało już prawie 6 mln widzów. W najbliższą sobotę, 23 maja br. o godz. 20:00 produkcja będzie miała swoją premierę telewizyjną na antenie Kanału 10. Film będą mogli obejrzeć wszyscy Abonenci telewizji kablowej na terenie Sępólna Krajeńskiego i Kamienia Krajeńskiego. Po emisji filmu wyemitujemy oświadczenie Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka - delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży.

Policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy po pijaku zadecydowali, że jeden będzie holował drugiego. Pomimo, podjętej próby ucieczki, mężczyźni oddali się w ręce stróżów prawa. Teraz o ich losie niebawem zadecyduje sąd.

We wtorek, 19 maja br. ok. godz. 9 w miejscowości Trzciany (gmina Sępólno Krajeńskie) doszło do dachowania samochodu osobowego marki Ford, którym podróżowały trzy osoby. Poszkodowana w wypadku kobieta została przetransportowana do Szpitala Powiatowego w Więcborku. Na miejscu wypadku pracowały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz funkcjonariusze policji z KPP Sępólno Krajeńskie. 

Top