Wiadomości

Całodobowa internetowa transmisja on-line z kościoła parafialnego p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, realizowana przez KANAŁ 10 we współpracy z firmą FOTECH.

Całodobowa transmisja z kościoła parafialnego pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim dostępna jest wyłącznie w ofercie cyfrowej telewizji kablowej KANAŁU 10 - usługa dostępna jest na terenie całej Polski i świata, wymagany jest jedynie stabilny dostęp do internetu.

Zosia z Wałdowa (gm. Sępólno Krajeńskie) ma dopiero 13 miesięcy, a już mierzy się ze śmiertelnym zagrożeniem. 1 kwietnia br. lekarze zdiagnozowali u niej SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice proszą o pomoc w zbiórce pieniędzy na najdroższy lek świata, nierefundowany w Polsce. To szansa na życie dla ich córki. Poznaj historię dziewczynki i sprawdź, jak możesz pomóc.

Na początku kwietnia 2022 roku rodzice Zosi usłyszeli diagnozę, która na zawsze zmieniła ich życie - SMA - rdzeniowy zanik mięśni.

W piątek, 29 kwietnia 2022 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W czwartek, 28 kwietnia 2022 roku, w sali posiedzeń kamieńskiego magistratu odbyła się XXXVIII sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W środę, 27 kwietnia 2022 roku w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego im. L. Prądzyńskiego odbyła się XLIII sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę do Polski przyjechało 2,650 mln uchodźców. Uciekających przed wojną ludzi możemy spotkać w każdej gminie w Polsce. Podobnie jest w Sępólnie Krajeńskim, gdzie obecnie mieszka prawie 300 ukraińskich uchodźców. To przede wszystkim kobiety i dzieci a także osoby starsze. Prawie 100 osób znalazło schronienie w budynkach hotelowych, należących do Centrum Sportu i Rekreacji. Pozostali mieszkają w prywatnych domach, których właściciele zaoferowali pomoc.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto zastawionych stołów. Redakcja KANAŁU 10

W piątkowy poranek w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Więcborku gościła międzynarodowa treserka baniek - Maja Chorzępa. Cały pokaz powstał na podstawie szkolenia u finalistek Mam Talent Inna Bialiewa i Rosjanina Aleksy Kletkovska. Naukę bańkowych trików pobierała nie tylko w Polsce, ale również w Rosji i we Włoszech. Panią Majkę mogliśmy również oglądać podczas wywiadu i pokazu w Dzień Dobry TVN. 
Top