Powiat Sępoleński

W piątek, 29 kwietnia 2022 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór na stanowisko sekretarki Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialnego (miejsce pracy: PP Więcbork). Szczegółowe informacje na stronie BIP KPP w Sępólnie Krajeńskim w zakładce - Praca w Policji. Tel. 47 75 22 209

W piątek, 25 marca br. w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLIV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Informacja Zespołu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

W piątek, 25 lutego 2022 roku w trybie zdalnym odbyła się XLIII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W 2021 roku użytkownicy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa skorzystali z tego narzędzia 501 razy i nanieśli informacje o zagrożeniach na terenie powiatu sępoleńskiego. Wszystkie zgłoszenia były weryfikowane przez policyjne patrole. 368 zgłoszeń zostało potwierdzonych, to jest 73,45 % ze wszystkich zgłoszeń. Najliczniejszą grupę stanowią zagrożenia w ruchu drogowym.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, podsumowali funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, na terenie powiatu sępoleńskiego w 2021 roku. Przez ostatnich 12 miesięcy minionego roku, mieszkańcy naszego powiatu korzystali z tego narzędzia, ponad 500 razy. Mundurowi potwierdzili 368 sygnałów zgłoszonych przez internautów i wszystkie z nich zostały wyeliminowane.

W czwartek, 20 stycznia 2022 roku w trybie zdalnym odbyła się XLII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W związku z wykryciem w miejscowości Pamiętowo (gmina Kęsowo, powiat tucholski) ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz wydał rozporządzenie wyznaczające obszar zapowietrzony oraz zagrożony.

Powitanie Nowego Roku 2022 na Rynku Miejskim w Kamieniu Krajeńskim i na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim.

Top