Powiat Sępoleński

W środę, 15 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim odbyła się konferencja prasowa dotycząca aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu sępoleńskiego

Iwona Kozłowska, poseł na Sejm RP z ramienia Platformy Obywatelskiej, zachęca wszystkich do udziału w niedzielnych wyborach i zagłosowania na Rafała Trzaskowskiego.

Premier Mateusz Morawiecki, w ramach wsparcia kampanii prezydenckiej przed drugą turą wyborów, odwiedzi powiat sępoleński. Wiec wyborczy z udziałem mieszkańców odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 6 lipca br. o godz. 18:10 na Placu św. Jana Pawła II w Więcborku.

W czwartek, 25 czerwca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XXIII Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Policjanci i pracownicy sępoleńskiej komendy włączyli się wczoraj do akcji #GaszynChallenge. „Pompowali” dla chorej Celinki z Szubina, która potrzebuje wsparcia. Ta szczytna inicjatywa, którą zapoczątkowali strażacy z Gaszyna, przerodziła się w ogólnopolską akcję promująca pomoc chorym dzieciom z całej Polski.

W piątek, 29 maja br. w trybie zdalnym odbyła się XXII Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór na wolne stanowisko w korpusie służby cywilnej. Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru można znaleźć na zdjęciach w dolnej części artykułu oraz w załączniku.

We wtorek, 21 kwietnia br. w trybie zdalnym odbyła się XXI Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W niedzielę, 12 kwietnia br. do Szpitala Powiatowego w Więcborku dotarł transport sprzętu medycznego (środki ochrony osobistej), zorganizowany przez KGHM Polska Miedź i Grupę Lotos na apel premiera Mateusza Morawieckiego. Transport był obsługiwany przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

W Sępólnie Krajeńskim ktoś wybił okno w domu osoby odbywającej kwarantannę. Chuligański wybryk czy niebezpieczne zachowanie, którego w czasie epidemii nie można lekceważyć? Odpowiedzi m.in. na to pytanie w audycji "Rozmowa Dnia" na antenie TVP3 Bydgoszcz udzielił starosta sępoleński Jarosław Tadych.

Top