Reklama

Powiat Sępoleński

W piątek, 23 lutego 2024 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXVI sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Po raz kolejny w tym tygodniu, policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się pojazdami na terenie powiatu sępoleńskiego. Tym razem, włączyli się do działań kontrolno-prewencyjnych prowadzonych na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Sępoleńscy mundurowi skontrolowali łącznie 592 kierowców.

Sześciu wykonawców chce zaprojektować i wybudować obwodnice w ciągu drogi krajowej nr 25. Chodzi o inwestycję z Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 roku, która wyprowadzi ruch tranzytowy z Kamienia Krajeńskiego i Sępólna Krajeńskiego.

W piątek, 26 stycznia 2024 roku podczas LXV Sesji Rady Powiatu Sępoleńskiego nastąpiło wręczenie listów gratulacyjnych uczniom szkół ponadpodstawowych. Tegorocznymi stypendystami w powiecie sępoleńskim jest 25 uczniów liceów i technikum. Dzięki osiągnięciom naukowym i zawodowym znaleźli się w gronie stypendystów prezesa rady ministrów, marszałka województwa kujawsko-pomorskie, starosty sępoleńskiego, Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” oraz ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

W piątek, 26 stycznia 2024 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Komisji do spraw zbadania sytuacji w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną w Kamieniu Krajeńskim domagają się radni powiatowi. Interwencję w sprawie DPS zapowiedział m.in. pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnością oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

We wtorek, 16 stycznia 2024 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

W piątek, 22 grudnia 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXIV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W piątek, 24 listopada 2023 roku w sali UM im. L. Prądzyńskiego odbyła się LXIII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W poniedziałek, 20 listopada 2023 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

Top