Powiat Sępoleński

W piątek, 16 września 2022 roku na terenie Nadleśnictwa Lutówko w leśnictwie Kamionka przeprowadzono manewry taktyczno-bojowe dla sił i środków z terenu powiatu sępoleńskiego na obszarach leśnych pod kryptonimem "Krajeńskie Niwy 2022". Założenie do ćwiczeń zakładało pożar w oddziale 43 powstały na skutek porzucenia i podpalenia samochodu osobowego na terenie kompleksu leśnego. Do działań skierowano zastępy OSP z terenu powiatu sępoleńskiego sformowane w kompanię gaśniczą "Krajna". Dodatkowo do działań skierowano zastęp z JRG Szubin z kontenerem wężowym. W działaniach brały udział następujące zastępy:

W środę, 31 sierpnia 2022 roku w Szpitalu Powiatowym w Więcborku w obecności wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza oraz posła na Sejm RP Bartosza Kownackiego odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnego tomografu komputerowego.

Po wakacyjnej przerwie, 26 sierpnia 2022 roku w sali Urzędu Miejskiego im. L. Prądzyńskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLVIII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Na co dzień dbają o porządek i bezpieczeństwo obywateli. Policjanci z powiatu sępoleńskiego obchodzili dziś (18.07) swoje święto. Z tej okazji na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim odbył się uroczysty apel podczas którego wręczono odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

W czwartek, 23 czerwca 2022 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLVII sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

We wtorek, 24 maja 2022 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLVI sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

W piątek, 29 kwietnia 2022 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór na stanowisko sekretarki Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialnego (miejsce pracy: PP Więcbork). Szczegółowe informacje na stronie BIP KPP w Sępólnie Krajeńskim w zakładce - Praca w Policji. Tel. 47 75 22 209

W piątek, 25 marca br. w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XLIV sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego.

Informacja Zespołu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

Top