Reklama

Kamień Krajeński

Kościół parafialny pw. śś. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim - transmisja na żywo.

We wtorek, 21 marca 2023 roku w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbylo się zebranie mieszkańców miasta Kamień Krajeński.

Dwa lata więzienia dla matki, która zabiła dziecko tuż po porodzie. Kobiecie groziło 5 lat więzienia. Sąd wziął pod uwagę bardzo zły stan psychiczny kobiety, co miało znacząco wpłynąć na jej zachowanie w czasie porodu. Do tragedii doszło Witkowie koło Kamienia Krajeńskiego w lipcu 2020 roku. Prokuratura oskarżyła w tej sprawie także teściową kobiety, która miała pomagać w zabójstwie. Sąd uniewinnił ją z wszystkich zarzutów.

Koniec procesu w sprawie zabójstwa noworodka. Do zdarzenia doszło w Witkowie koło Kamienia Krajeńskiego w lipcu 2019 roku. Na ławie oskarżonych - matka Natalia Z., która miała dopuścić się dzieciobójstwa, a także jej teściowa Barbara G, która miała pomagać w zabójstwie. W Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy odbyły się mowy stron. Prokurator żąda dla matki 4,5 roku więzienia, dla drugiej z kobiet - 8 lat za kratami.

We wtorek, 28 lutego 2023 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się XLIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

We wtorek, 31 stycznia 2023 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się XLVIII sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W czwartek, 29 grudnia 2022 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się XLVII sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

We wtorek, 13 grudnia 2022 roku odbyło się integracyjne spotkanie wigilijne mieszkańców i przedstawicieli Domów Pomocy Społecznej z Kamienia Krajeńskiego, Suchorączka i Chojnic.

We wtorek, 29 listopada 2022 roku w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się XLV sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

W czwartek, 6 października 2022 roku odbyła się XLIII sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

Top