Sport

W sobotę, 12 czerwca br. w 34. kolejce drużyna MLKS Krajny Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Pomorzaninem Serock. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5

W meczu 28. kolejki drużyna Krajny Sępólno Krajeńskie pewnie pokonała na własnym boisku gości z Wąbrzeźna 3:2.

Dziś (09.05) na boisku w Szynwałdzie druga drużyna Krajny Sępólno Krajeńskie zmierzyła się Fuksem Wielowicz, przegrywając spotkanie 3:2.

W zaległej 22. kolejce drużyna MLKS Krajny Sępólno Krajeńskie zmierzyła się dziś (05.05) na wyjeździe z Flisakiem Złotoria. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Flisaka.

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zremisowała z Wojownikiem Wabcz 0:0 w meczu 26. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. W sobotę (01.05) żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo i całe spotkanie zakończyło się sprawiedliwym bezbramkowym remisem a tym samym na konta obu drużyn dopisany został cenny punkt.

W jubileuszowym, dziesiątym odcinku #mlkspoznajmysie na Wasze pytania odpowiadał Mateusz Szafrański - bramkarz pierwszej drużyny MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie. Premiera odcinka - dziś (21.01), godz. 21:00.

W dziewiątym odcinku #mlkspoznajmysie na Wasze pytania odpowiadał Paweł Siekierka - zawodnik drużyny MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

W ósmym odcinku #mlkspoznajmysie na Wasze pytania odpowiadał Kamil Adamski - zawodnik pierwszej drużyny MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

W siódmym odcinku #mlkspoznajmysie wystąpił Kamil Mosek - zawodnik drużyny MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

Dziś (11.11) w zaległej XIV kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Mustangiem Ostaszewo, przegrywając spotkanie 2:5.

Top