Sport

LKS Kamionka w lokalnych derbach pokonała MLKS Krajna 4:1 (3:0). Bramki dla Kamionki zdobyli: Tomasz Mrugalski x2, Mariusz Strumiłło, Dawid Wierzchucki a dla Krajny: Artur Dądela.

W niedzielę, 2 czerwca br., w spotkaniu derbowym w Kamieniu Krajeńskim miejscowy zespół LKS Kamionka zmierzył się z MLKS Krajna z Sępólna Krajeńskiego. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, ustalając końcowy wynika na 4:1. BRAMKI: dla Kamionki - Tomasz Mrugalski x2, Mariusz Strumiłło, Dawid Wierzchucki; dla Krajny - Artur Dądela.

W minioną sobotę, 25 maja br., MLKS Krajna na własnym boisku pokonała drużynę z Osielska 5:0. Dla wszystkich kibiców sępoleńskiego zespołu przygotowaliśmy skrót z tego meczu.

W sobotę, 25 maja br., w XXIII kolejce kujawsko-pomorskiej A-klasy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie na własnym boisku zmierzyła się z GLKS Osielsko Żołędowo. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. 

Jeśli pasjonujesz się futbolem, marzysz o udziale w wielkiej, piłkarskiej imprezie, a ponadto lubisz pomagać innym, przed Tobą szansa na przygodę życia!

W sobotę, 20 kwietnia br., w XVIII kolejce kujawsko-pomorskiej A-klasy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie na własnym boisku zmierzyła się z Victorią Niemcz. Gospodarze nie dali żadnych szans gościom na strzelenie gola, sami celnie trafiając do bramki przeciwnika aż 6 razy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla Krajny. Bramki: M. Mosek x2, K. Mosek, B. Burkiewicz, B. Pastwik, A. Dądela.

W sobotę, 6 kwietnia br. w Sępólnie Krajeńskim odbył się pojedynek pomiędzy MLKS Krajna Sępólno a Falą Świekatowo. Mecz XVI kolejki, po zaciętej walce obu zespołów, zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Trzecie zwycięstwo z rzędu pozwoliło sępoleńskiej Krajnie utrzymać pozycję lidera tabeli i po dzisiejszej kolejce mają łącznie na swoim koncie 43 punkty. Przed zespołem jeszcze 10 kolejek rozgrywkowych a swój ostatni mecz rudny wiosennej A-klasy w sezonie 2018/2019 zagrają w połowie czerwca br. w Tucholi, podejmując tam miejscową Tucholankę.

Dobry początek rundy wiosennej dla sępoleńskiej Krajny. W sobotę, 23 marca br. na własnym boisku Krajna rozgromiła gości z Dąbrowy Chełmińskiej, wygrywając cały mecz wynikiem 4:1. Bramki dla Krajny zdobyli: 2 x Bartosz Burkiewicz, Mariusz Mosek oraz Artur Dądela a dla gości z Dąbrowy Chełmińskiej bramkę zdobył Mikołaj Wiwatowski.

W sobotę, 2 marca br., na hali sportowej Krajna Arena w ramach II Ligi Polskiej Ligi Futsalu rozegrany został mecz pomiędzy Krajeńskim Futsalem Team z Sępólna Krajeńskiego a AZS UMK z Torunia. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy z Sępólna.

W piątkowy wieczór (01.03) w barze "Zacisze” w Sępólnie Krajeńskim odbył się pierwszy w tym roku turniej darta.

Top