Sport

W niedzielę, 10 listopada br. w XIV kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z drużyną LKS Start Pruszcz. Mecz zakończył się przegraną gospodarzy z Sępólna 2:4. Bramki: Damian Rybacki (Krajna), Maciej Kołodziej (Start), Jakub Krukowski (Start), Dawid Wietrzykowski (Start) x2, Mariusz Mosek (Krajna).

W sobotę, 26 października br. w XII kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Flisaka Złotoria, wygrywając całe spotkanie 1:0. Jedyną bramkę dla Krajny w 7 minucie meczu zdobył Maciej Kaczmarek.

W sobotę, 19 października br. w XI kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Radzynianką Radzyń Chełmiński. Mecz, po zaciętej walce obu drużyn zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gości z Radzynia Chełmińskiego.

W sobotę, 12 października br. w X kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na wyjeździe z drużyną z Solca Kujawskiego. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy z Solca.

Drużyna Krajny inkasuje kolejne 3 punkty wygrywając z Cyklonem Kończewice 4:0. Bramki dla Krajny zdobyli: Artur Dądela (Kamil Mosek), Dominik Fierek (Damian Rybacki), Damian Rybacki (Kamil Mosek), Bartosz Burkiewicz.

W sobotę, 5 października br.  w IX kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Cyklonu Kończewice, wygrywając spotkanie 4:0.

W sobotę, 21 września br.  w VII kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z drugą drużyną Elany Toruń, pokonując gości 5:2.  Bramki dla Krajny: D. Fierek x2, D. Rybacki, B. Burkiewicz, M. Ostrowski.

W sobotę, 7 września br. w V kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Promieniem Kowalewo Pomorskie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Z piekła do nieba.. Sobotni, pierwszy mecz na własnym obiekcie był genialnym widowiskiem patrząc od strony zwykłego kibica. Goście z Grudziądza już w pierwszej minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Obie drużyny miały swoje okazje, jednak to przyjezdni w doliczonym czasie pierwszej połowy wykorzystali rzut karny i sępoleńska drużyna przegrywała 0:2.

W sobotę, 24 sierpnia br. w III kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Olimpią II Grudziądz, wygrywając całe spotkanie 3:2.

Top