Sport

W sobotę, 17 października br. w XII kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Polonii Bydgoszcz, przegrywając spotkanie 1:4.

Kibice skorzystali z okazji i zadali trenerowi Bartkowi Burkiewiczowi mnóstwo pytań. Czy dał radę? Zobaczcie sami...

W sobotę, 10 października br. drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w XI kolejce klasy okręgowej na wyjeździe zmierzyła się z zespołem Unii Wąbrzeźno, wygrywając spotkanie 2:1. Bramki dla Krajny: Kamil Adamski, Bartosz Burkiewicz.

W sobotę, 3 października br. drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w X kolejce klasy okręgowej zmierzyła się na własnym boisku z zespołem KS Unia Solec Kujawski, przegrywając spotkanie 0:6.

W czwartym odcinku #mlkspoznjamysie na pytania kibiców MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie odpowiadał niezawodny Heniu Grajczyk.

W sobotę, 19 września br. drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w VIII kolejce klasy okręgowej zmierzyła się na własnym boisku z zespołem Radzynianki Radzyń Chełmiński, wygrywając spotkanie 6:0. Bramki dla Krajny: Dominik Fierek, Maciej Kaczmarek, Łukasz Hernik, Kamil Mosek, Kajetan Kęsik x2.

W sobotę, 5 września br. drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w VI kolejce klasy okręgowej zmierzyła się na własnym boisku z zespołem Victorii Koronowo, przegrywając spotkanie 0:2.

W sobotę, 29 sierpnia br. drużyna MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w V kolejce klasy okręgowej zmierzyła się na własnym boisku z zespołem Flisaka Złotoria, przegrywając spotkanie 1:2.

W środę, 26 sierpnia br., MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN zmierzyła się na własnym boisku z Wdą Świecie, przegrywając spotkanie 1:4.

Sobotni mecz (22.08) w Radominie stał pod wielkim znakiem zapytania. Gospodarze po trzech pierwszych kolejkach byli bezlitośni dla swoich rywali pewnie wygrywając bez straty bramki. Krajna przyjechała kolejny raz z ubytkami kadrowymi. Nieobecny był Maciej Kaczmarek oraz Mariusz Mosek.
Top