KANAŁ 10

Dawid Jadam (Kolping Jarosław) i Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) wygrali 3.Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej od piątku do niedzieli rozgrywany był w Sępólnie Krajeńskim.

Rywalizację w gronie Młodziczek wygrała Natalia Bogdanowicz z Warmii Lidzbark Warmiński. W finale tenisistka stołowa z Warmii i Mazur pokonała najwyżej rozstawioną zawodniczkę w imprezie – Natalię Gaworską (KU AZS UE Wrocław) 3:1. Brązowe medale 3. Grand Prix Polski młodziczek wywalczyły Zofia Śliwka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Karolina Hołda (MKS Emdek Bydgoszcz).

Finał turnieju - Młodziczki

Rozstawiony z „jedynką” Dawid Jadam w pojedynku finałowym pokonał Artura Gromka (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1. Na najniższym stopniu podium start w zawodach w Sępólnie Krajeńskim zakończyli Rafał Formela (MRKS Gdańsk) i Marcel Błaszczyk (Dwójka Rawa Mazowiecka). Pierwszy w półfinale uległ Jadamowi, a drugi przegrał z Gromkiem.

Finał turnieju - Młodzicy

Teraz przed najlepszymi młodzikami i młodziczkami w naszym kraju Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików, które w dniach 8-10 maja odbędą się w Krośnie.