Maria i Marian Wiese z Dużej Cerkwicy świętowali Złote Gody (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

W minioną sobotę, 27 kwietnia 2019 r. Państwo Maria i Marian Wiese z Dużej Cerkwicy świętowali jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci swoje świętowanie rozpoczęli Mszą Świętą. Przy wspólnym stole, w uroczystej atmosferze towarzyszyła im zarówno rodzina jak i goście na czele z burmistrzem Kamienia Krajeńskiego oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą. Za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny Dostojni Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Szanowni Jubilaci poznali się, na zabawie w Dużej Cerkwicy . Okazało się, że tamto spotkanie rozbudziło w nich ogromne uczucie, gdyż są razem po dzień dzisiejszy. Przysięgę małżeńską złożyli 26 kwietnia 1969 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim. Tego samego dnia zawarli również  ślub kościelny.

Pani Maria Wiese  z domu Szulc, urodziła się 23 września 1945 r. w Kamieniu Krajeńskim, zaś Pan Marian urodził się 17 października 1945 r. w Przymuszewie. Pan Marian w czasach swojej aktywności zawodowej pracował w Państwowym Gospodarstwie Rolnym w Radzimiu, aż do osiągnięcia wieku emerytalnego. Pani Maria prowadziła dom i zajmowała się wychowywaniem dzieci. Dziś Państwo Wiese cieszą się życiem rodzinnym, swój czas wolny wspólnie spędzają na działce, gdzie uprawiają warzywa i kwiaty. Bardzo lubią rozwiązywać krzyżówki.

Jubilaci wychowali 2 dzieci, cieszą się z posiadania 2 wnucząt  oraz 1 prawnuka. Ich recepta na doczekanie Złotych Godów opiera się na radości z każdego wspólnie spędzonego dnia, miłości oraz szanowaniu siebie wzajemnie i przebaczaniu.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu. 

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Komentarze

0 #1 Andzelika Danielewic 2019-05-02 00:32
Gratulacje!!! Dużo zdrowa szczescia i kolejnysz udanych lat wspolnie .

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top