Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Janiny i Konrada Małek z Zamartego (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

W miniony piątek tj., 26 kwietnia 2019 r. Państwo Janina i Konrad Małek z Zamartego świętowali jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Przy wspólnej modlitwie, w uroczystej atmosferze towarzyszyła im zarówno rodzina jak i goście na czele z burmistrzem Kamienia Krajeńskiego oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny Dostojni Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Szanowni Jubilaci poznali się w zakładzie, w którym obydwoje pracowali.  Ich ogromne uczucie spowodowało, że są razem po dzień dzisiejszy. Przysięgę małżeńską złożyli 26 kwietnia 1969 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim. Tego samego dnia zawarli również ślub kościelny w Kamieniu Krajeńskim. 

Pani Janina Małek z domu Wrotniak, urodziła się 21 marca 1951 r. w Mirosławicach, zaś Pan Konrad Małek urodził się 11 marca 1940 r. w Wiśniewce.   Pan Konrad całe życie zawodowe związał z ZDZ w Zamartem, w którym pracował aż do przejścia na emeryturę w 1997 r. Pani Janina również pracowała zawodowo. Dziś Państwo Małek cieszą się życiem rodzinnym, swój czas wolny wspólnie spędzają na odpoczynku i częstych spacerach. 

Jubilaci wychowali 3 dzieci (w tym bliźnięta), cieszą się z posiadania 6  wnuków i 1 prawnuka. Ich recepta na doczekanie Złotych Godów opiera się na zgodzie, miłości i wierze. 

Szanownym Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu. 

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top