Kanał 10

W środę, 1 maja br. nad j. Mochel w Kamieniu Krajeńskim odbyła się pierwsza "Majówka", której głównym organizatorem był Zarząd Samorządu Mieszkańców Miasta Kamień Krajeński. O oprawę muzyczną imprezy zadbał zespół Fairly Local, Paulina Leda oraz Paulina Brewka.

Na kamieńskiej majówce było bardzo wesoło i nie zabrakło na niej takich atrakcji jak: wielkie zamki dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, przepyszne lody, balony oraz zabawki. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich jak zwykle nie zawiodły a przygotowane przez nie ciasta i grochówka znikały w mgnieniu oka. Na zaproszenie Samorządu Mieszkańców na majówce pojawiła się także liczna grupa wystawców. Oglądać było można m.in. rękodzieła, obrazy oraz wyroby z kamienia, które swym wykonaniem robiły ogromne wrażenie. Podsumowując, tegoroczną "Majówkę" można uznać za udaną i jak mówią sami organizatorzy, na pewno za rok zostanie ona powtórzona. 

red

Komentarze

+3 #3 a 2019-05-05 08:55
W przyszłym roku będę tam. Kamień przycmił tym razem Sępólno oraz Więcbork gdzie główną rozrywką były przemarsze i msze w kościele.
+3 #2 lidka 2019-05-03 23:42
kamień budzi sie ze snu
+5 #1 Amadeusz 2019-05-03 22:38
Cudowny zespół! Oby więcej takich imprez w Kamieniu :D

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top