KANAŁ 10

W piątek, 27 września br. w Szpitalu Powiatowym w Więcborku minister Łukasz Schreiber oraz wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz przekazali staroście sępoleńskiemu Jarosławowi Tadychowi zarządzenie Prezesa Rady Ministrów o przyznaniu 672 tys. zł na zakup aparatu rentgenowskiego dla szpitala w Więcborku. Przekazane w dniu dzisiejszym środki pochodzą z ogólnej rezerwy budżetowej.

Wsparcie dla szpitala (wideo: Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz / KANAŁ 10)

red

Komentarze

0 #2 też pacjent 2019-09-28 08:02
Pacjencie mnie też miło patrzeć jak miejscowa władza musi żebrać o pieniądze od znienawidzonego przez nich PISu.i Niczego się jeszcze nie nauczyli, nadal wspierają Kozłowską, aferzystę Brejzę i to całe taładajstwo , które będąc posłami niczego dla naszego powiatu nie załatwiło i teraz jak wejdą będzie znowu to samo, bo powiedzą ,że piniedzy nie ma.. Dziwię się ,że Kozłowska, w końcu "dama" w kapeluszu i oni wszyscy są w jednym szeregu z Jachirą i innym lewactwem a przecież są KATOLIKAMI.
+3 #1 Pacjent 2019-09-27 18:24
Jak to miło usłyszeć, że PO poszło na żebry do PiS-u, przez 8 lat koledzy Starosty z PO nie dali na szpital ani 1 zł, bo zabrakłoby na ośmiorniczki dla P. Sikorskiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top