Kanał 10

W piątek 27 lipca br. w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku odbyło się spotkanie mieszkańców powiatu sępoleńskiego z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi Janem Krzysztofem Ardanowskim.

red

Komentarze

-2 #3 wyborca 2018-08-01 15:28
WP nie ma innej opcji jak tylko głosować na PiS, nie na PO, KUKIZÓW i innych popaprańców, szkodników Polski ! PiS przynajmniej coś robi dla ludzi, inni nie mają w ogóle żadnego programu, np. KUKIZy tylko mataczą, totalni oderwani od koryta łażą i kwiczą po ulicach więc kto ? ZOSTAJE TYLKO PiS i na PiS najwięcej Polaków zagłosuje.
-1 #2 WP 2018-07-31 20:57
Spotkanie no cóż jakieś takie komunistyczne tak coś na wzór ,,akademii,, szczególnie w wykonaniu prowadzącego .Co do ministra no cóż pełen profesjonalizm .Znajomość tematu rolnictwa i jego problemów poparta merytoryczną wiedzą . Coś tak sobie myślę ,że bez obaw może wprowadzić ,,Polską Ziemię ,, w nowe czasy .Chciałem osobiście mu to powiedzieć ale cóż głos dostali tylko wybrańcy i to zadający pytania zapewne uzgodnione z prowadzącym spotkanie .Jako ,że Pana Ministra znam wiele lat wiem ,że potrafiłby również odpowiedzieć niezwykle merytorycznie na każde inne zadane mu pytanie . Koniec ? No cóż jest coś takiego zawsze następuje po początku ....nie ma innej opcji /również dla PIS kiedyś nastąpi /. Dziękuje Panu Ministrowi za udział w spotkaniu szkoda ,że przypominającym akademie ..ale to już nie sprawa zapewne Pana Ministra ...jest za skromny!!!
-2 #1 x 2018-07-30 09:32
SUPER SPOTKANIE , nie wspomnę ile ludzi przyszło.Jak PO robi spotkania ze SWOIMI, to przychodzi niewielu zaledwie kilka osób.O czym to świadczy? To ich KONIEC !

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top