Radosław K. ukradł telefon i biżuterię z szatni w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Jest już w rękach policji [FOTO]
policja.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Sępólna Krajeńskiego zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież telefonu i biżuterii, które zginęły z szatni hali sportowej. Funkcjonariusze odzyskali w całości skradziony łup, który zwrócili prawowitym właścicielom. Sprawcy przestępstwa grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sępoleńscy policjanci, zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego oraz biżuterii, do której doszło w poniedziałek (11 stycznia) około godziny 12:30 w jednej z szatni w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Złodziej szybko wpadł w ręce policji, ponieważ nie umknął on czujnym oczom kamer. Mundurowi ustalili, kim jest i gdzie mieszka podejrzany mężczyzna. Po niespełna godzinie od zgłoszenia, amator cudzych rzeczy został zatrzymany i trafił na komendę. Okazał się nim 27-letni sępolanin Radosław K.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że mężczyzna  wszedł na teren szatni, celem skorzystania z toalety. Wychodząc, 27-latek wykorzystał to, że w szatni nie było nikogo i ze znajdujących się tam kurtek ukradł telefon oraz biżuterię. Właściciele wycenili skradzione mienie na łączną kwotę 1600 złotych.

Jeszcze tego samego dnia sprawca kradzieży usłyszał zarzut, a odzyskane rzeczy trafiły do swoich właścicieli. Teraz amatorowi cudzych rzeczy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sępólno Krajeńskie / red

Komentarze

+1 #1 qwerty 2021-01-13 15:09
Szatnie w trakcie treningów czy imprez są pootwierane ?, w holu jest przecież ogólnodostępna toaleta

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top