Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie pasowani na uczniów (FOTO)
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie

Do szkoły chodzą już prawie trzy miesiące. Noszą zeszyty i tornistry, ale dopiero uroczyste pasowanie w czwartek 22 listopada br. ogromnym ołówkiem uczyniło ich prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej w Wiśniewie.

Zanim do tego doszło dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne oraz wykazały, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami. Następnie p.o. dyrektora szkoły Krystyna Kałaczyńska ołówkiem pasowała na ucznia każdego pierwszoklasistę. Był to bardzo doniosły moment. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.  

Najbardziej wzruszeni byli rodzice swoich pociech. Niespodziankę dla dzieci stanowiły rożki obfitości przygotowane właśnie przez nich. Po uroczystości był czas na wspólne fotografie oraz tradycyjne otrzęsiny. Rodzice przygotowali dla swoich pociech kolejną niespodziankę, którą był słodki poczęstunek. 

- Życzymy pierwszakom samych sukcesów, dotrzymania przyrzeczeń i tego, aby szkoła była dla nich miejscem radosnego zdobywania wiedzy - podkreśliła Bernadeta Parys, wychowawca kl. I.

Szkoła Podstawowa w Wiśniewie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top