Sondaż exit poll: Andrzej Duda zwycięzcą drugiej tury wyborów prezydenckich [FOTO]

Andrzej Duda zwycięzcą drugiej tury wyborów prezydenckich - wynika z sondażu exit poll firmy badawczej IPSOS, przeprowadzanego dla TVP, TVN24 i Polsat News. Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego zdobywając 50,4 proc. głosów. Frekwencja w niedzielnej drugiej turze wyborów wyniosła 68,9 proc.- podaje IPSO

Jednocześnie pracownia IPSOS poinformowała, że na podstawie tego badania nie da się wskazać zwycięzcy wyborów. Margines błędu przy sondażu exit poll wynosi 2 punkty procentowe, a różnica poparcia między dwoma kandydatami to 0,8 procent.

duda 800.jpg

red

Komentarze

0 #3 z powiatu 2020-07-13 17:01
a , jesteś śmieszny , nie obrażaj tych co głosowali na Dudę, wiedzieli co robią. Na Trzaśniętego głosowały tzw. ELYTY, , które nigdy nimi nie będą , im się tylko tak wydaje , że są.Wiemy dlaczego oni, przedsiębiorcy głosowali na kandydata z PO i tak chętnie wieszali jego banery, chcieliby aby było tak jak było za czasów rządów Tuska. Teraz rozpacz , nie spodziewali się takiej klęski. a nas prawych to bardzo cieszy.
-1 #2 a 2020-07-13 15:59
Mów za siebie Więcborski pisiorku. W Sępólnie ludzie mają więcej oleju w głowie, bo u nas wygrał lepszy po prostu. Wiedział ten kłamca Morawiecki, gdzie najwięcej partyjniaków mieszka i tam pojechał sączyć kłamstwa i głupoty, bo tam jest popyt na to.
0 #1 v 2020-07-13 11:58
GRATULACJE dla Prezydenta i dla mieszkańców powiatu sępoleńskiego . za ich mądrą i patriotyczną postawę.Polska rośnie w siłę i przy takim prezydencie i rządzie PiS można wiele zrobić. dla naszej gospodarki , rolnictwa , a co najważniejsze zrobić porządek ze" szczególną kastą " sędziowską.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top