Tomasz Sekielski

Film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego został opublikowany w serwisie YouTube. Dwugodzinny dokument przedstawia problem pedofilii w polskim Kościele. 

Ksiądz z zakazem pracy z dziećmi prowadzący rekolekcje, konfrontacje ofiar pedofilii ze sprawcami, ksiądz grożący wykorzystywanemu dziecku, że jeśli z nim nie wyjedzie, to zacznie molestować jego młodsze rodzeństwo - to jedyne niektóre z historii, pokazanych w filmie "Tylko nie mów nikomu". Dziś odbyła się premiera filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego. Opublikowano go w serwisie YouTube, gdzie jest dostępny za darmo.

Komentarze

0 #2 a 2019-05-15 11:11
wp, a dla kogo ma być niewygodny ten film, przecież dotyczy księży a nie polityków. dla takich jak ty każda pora dla takich dokumentów będzie problematyczna i każda taka akcja będzie wplatana w politykę (niezgodną dla obecnego rządu i jego wyznawców).
0 #1 wp 2019-05-13 21:59
Jeśli ktokolwiek myśli ,że ów film ot tak całkiem przypadkiem ukazał się w przeddzień wyborów myślę ,że jest z dużym błędzie . Tutaj raczej o żadnym przypadku raczej być mowy nie może, Bardzo świadome zagranie . Pytanie bez odpowiedzi kogo zagranie ?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top