KANAŁ 10

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szczepienia jednodawkową szczepionką Jonson&Jonson lub dwudawkową szczepionką Pfizer.

Punkt Szczepień Powszechnych będzie miał mobilne stanowisko podczas trwających w najbliższą sobotę (19.06) V Regat o Puchar Starosty Sępoleńskiego przy molo w Sępólnie Krajeńskim. Stanowisko szczepień zlokalizowane będzie przy przystani żeglarskiej/sępoleńskie molo.

Punkt będzie otwarty w sobotę 19 czerwca w godzinach od 10:30 - 15:30.

Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji. Na zainteresowanych czeka pół tysiąca jednodawkowych szczepionek Jonson&Jonson.

plakat_zaszczep sie na weekend.jpg

Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

Komentarze

-1 #2 Tomasz 2021-07-26 08:52
Rzad nawet sie nie kryje,ze bedzie 4 FALA. Kagance zalozone i wszyscy poslusznie sluchaja. Od wrzesnia moze PRZYMUS szczepien, bo za kazdego zaszczepionego kazdy sobie troszke kieszen wypcha. Najzabawniejsze jest to,ze mowia, zeby sie zaszcepic by chronic bliskich i wszystkich innych, gdzie za skutki poszczepienne NIKT ODPOWIEDZIALNOSCI NIE BIERZE!!!! Nie ma nawet miejsca na merytoryczna dyskusje z lekarzami, ktorzy sa przeciw. Tylko scieki glownego nurtu KAZA codziennie nam sie szczepic.
OBUDZ SIE KRAJNO!!!
-1 #1 Tomasz 2021-07-26 08:51
Czy dalej wierzycie w cud szczepionek? W duzych miastach powoli ludzie sie budza. Popatrzcie ile osob zmarlo po szczepieniach lub boryka sie z problemami jak zakrzepica lub zapalenie miesnia sercowego. W glownych mediach tego nie zobaczycie. To co nam funduja powiatowi 'prominenci' to jeden wielki przekret. Pamietajcie. Oni nie musza sie martwic o prace. Dostaja pieniadze z WASZYCH podatkow i nie musza sie martwic jak przezyc od 1-go do 1-go. Porozmawiajcie sobie z prywatnymi firmami co sie dzieje. Zreszta moze na WAS tez to ma juz jakis negatywny efekt.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top