Reklama

Reklama

Reklama

Marta Husarek wiceburmistrzem Kamienia Krajeńskiego [FOTO]

W poniedziałek, 3 czerwca 2024 roku burmistrz Kamienia Krajeńskiego Natalia Marciniak powołała na swojego zastępcę Martę Husarek. Do najważniejszych obowiązków zastępcy burmistrza będą należały działania zwiększające przedsiębiorczość w gminie, nadzór nad wdrażaniem strategii rozwoju, zastępstwo burmistrza w czasie jej nieobecności i wsparcie w codziennych obowiązkach.

Marta Husarek jest specjalistką ds. zamówień publicznych i gospodarki terenów Urzędu Miejskiego w Kamieniu. Ukończyła studia wyższe na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej na kierunku Ekonomia w zakresie Administracji Państwa i Samorządu oraz studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w zakresie Prawa Zamówień Publicznych

Burmistrz Kamienia Krajeńskiego Natalia Marciniak postanowiła, że nie będzie tworzyła dodatkowego etatu wiceburmistrza. Marta Husarek będzie zastępcą burmistrza na 1/8 etatu. Pozostały wymiar pracy stanowić będzie jej dotychczasowe stanowisko.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top