Reklama

Mieszkańcy Kamienia Krajeńskiego i Kolankowa  w teleturnieju "Postaw na milion" (FOTO)
nadesłane

Już w pierwszym odcinku nowej serii teleturnieju "Postaw na milion" padła wysoka wygrana. Bartek Leszczyński wraz z mamą Elżbietą wyszli ze studia bogatsi o 50 000 zł! Czy z nagrody będą mogli cieszyć się również kolejni uczestnicy programu? Tym razem swoich sił w "Postaw na milion" spróbują gracze z Kamienia Krajeńskiego i Kolankowa oraz Białegostoku i Wasilkowa. Trzymajcie za nich kciuki już w najbliższą sobotę. Widzimy się o 19:05 w TVP2!

W drugim odcinku "Postaw na milion" wystąpią Sebastian Skaja i Michał Kowalczewski. Sebastian mieszka w Kamieniu Krajeńskim, z kolei Michał w Kolankowie. Biorąc pod uwagę nieznaczną różnicę wieku, można by pomyśleć, że to bracia. Jest jednak zgoła inaczej! Sebastian jest wujkiem Michała! Ten drugi interesuje się szybownictwem. Chciałby przeznaczyć wygraną w teleturnieju na kurs pilotażu. Z kolei Sebastian marzy o wyjeździe na Grenlandię lub Antarktydę. Mamy nadzieję, że uda im się zrealizować te plany!

Jako drudzy o wielkie pieniądze zagrają Magda Malinowska z Białegostoku i Bartosz Głowacki z Wasilkowa. Oboje studiują Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Tam tez się poznali. Bartek trenował przez 15 lat karate, teraz gra w futbol amerykański. Magdzie oświadczył się na płycie boiska po meczu w obecności całej drużyny i kibiców. Podobno zaczyna karierę modela. Z kolei Magda chce związać swoje życie zawodowe z lekkoatletyką. Ciekawe, czy uda im się odpowiedzieć na osiem pytań prowadzącego, Łukasza Nowickiego.

Drugi odcinek XI edycji teleturnieju „Postaw na milion” produkcji Endemol Shine Polska już w najbliższą sobotę, 12 marca, o godzinie 19:05 w TVP2. Tuż przed programem jak zwykle kulisy odcinka. Ciekawostek o teleturnieju możecie szukać także na oficjalnym fanpage "Postaw na milion".

nadesłane

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top