Jubileusz Złotych Godów Państwa Ireny i Józefa Binger z Orzełka (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo Irena i Józef Binger z Orzełka. Uroczystość odbyła się w piątkowe popołudnie, 8 listopada 2019 r. W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyła rodzina oraz goście na czele z burmistrzem Kamienia Krajeńskiego Wojciechem Głomskim i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Lebodą, którzy z tej okazji wręczył im Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP za zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny.

Jubilaci poznali się na zabawie tanecznej. Po 3 latach związku postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Przysięgę małżeńską złożyli 8 listopada 1969 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim. Ślub kościelny zawarli w tym samym dniu.

Szanowni Jubilaci zaraz po ślubie zamieszkali w Orzełku u rodziców Pani Ireny. Ciężko pracowali na gospodarstwie rolnym. Mieszkają tam do chwili obecnej. Dziś cieszą się jesienią życia, a swój czas wolny często spędzają w gronie rodziny oraz pomagają w wychowywaniu wnucząt. Jubilaci wychowali 2 synów i 1 córkę oraz cieszą się z posiadania 6 wnucząt.

Złote Gody Państwa Binger są przykładem jak należy iść razem przez życie. Wbrew wszelkim przeciwnościom dochowali składanej 50 lat temu przysięgi, która zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż problemów i trudności w życiu bywa wiele.

Szanownym Jubilatom składamy raz jeszcze życzenia wszelkiej pomyślności, kolejnych długich lat w zdrowiu i szczęściu, gratulacje oraz wyrazy uznania.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top