XXV Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej "MIM 2019" w Kamieniu Krajeńskim (FOTO)
MGOK w Kamieniu Krajeńskim

W dniach 29 i 30 października 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się XXV Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej „MIM”. W Przeglądzie wzięło udział 10 teatrów, w których łącznie na scenie prezentowało się 120 młodych aktorów z miasta i gminy Kamień Krajeński.

Jury w składzie:

Barbara Sobotka - kierownik działu teatralnego przy KPCK w Bydgoszczy

Wioleta Górska-Nowik - instruktor teatralny przy KPCK w Bydgoszczy

Urszula Brycka - dyrektor M-G Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.

Ireneusz Bona - dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

W kategorii teatrów lalkowych:

I miejsce

Teatr „ŁAPY” z MGOK w Kamieniu Kraj.

za spektakl „Skarpety rakiety”

w reżyserii Aleksandry Szmaglińskiej

II miejsce

Teatr „GRABA” z MGOK w Kamieniu Kraj.

za spektakl „Bajka Samograjka”

w reżyserii Aleksandry Szmaglińskiej

W kategorii teatrów żywego planu:

I miejsce

Teatr „FART” z WDK w Dąbrówce

za spektakl „ Zielony wędrowiec”

w reżyserii Ewy Wiese

ex aequo

I miejsce

Teatr „KACZUCHY” ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

za spektakl „Królewna Śnieżka”

w reżyserii Eweliny Wolszlegier i Wiesławy Szyszki

II miejsce

Teatr „DZIEWIĄTKA” z WDK w Płociczu

za spektakl „Czerwony kapturek”

w reżyserii Bożeny Lewandowskiej

III miejsce

Teatr „SZOK” z ZSP w Kamieniu

za spektakl „Mały Książę”

w reżyserii Bożeny Zabrockiej

wyróżnienia:

  • dla teatru „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE” z Przedszkola Samorządowego w Kamieniu

    za spektakl „101 dalmatyńczyków”

    w reżyserii Barbary Brewka

  • dla teatru „WIG-WAM” z DPS w Kamieniu

    za spektakl „Panama- kraj naszych marzeń”

    w reżyserii Marty Binger 

  • dla Teatru „WIOSNA” ze świetlicy wiejskiej w Orzełku

    za spektakl „ Calineczka”

    w reżyserii Pauliny Brewka

Nagroda za scenariusz

bajki „Królewna Śnieżka” dla P. Iwony Hajdasz

Nagroda za reżyserię

bajki „Skarpety rakiety” dla P. Aleksandry Szmaglińskiej

Nagroda dla najlepszej aktorki MIM-2019

trafia do rąk EWELINY TRZECIŃSKIEJ za monodram „Zakochana”

Nagrody aktorskie otrzymują:

z Teatru Lalek „Graba” z MGOK Kamień

- Agata Cyborowska za rolę Witaminki

- Aniela Kałaczyńska za role Chipsowego Potworka z Teatru „Kaczuchy” ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

- Maciej Krzyżanowski za rolę Krasnala

- Oskar Gabrych za rolę Księcia z Teatru „Wiosna” ze świetlicy wiejskiej w Orzełku

- Wiktoria Foleżyńska za rolę Calineczki z Teatru „Szok” z ZSP w Kamieniu

- Julia Stryszyk za rolę Lisa z Teatru „Wig-Wam” z DPS dla Dzieci w Kamieniu

- Oliwia Błońska za rolę Misia

- Mariusz Łubecki za rolę Lisa z Teatru „Dziewiątka” z WDK w Płociczu

- Zuzanna Blejder za rolę Czerwonego Kapturka

- Wiktoria Chylewska za rolę Mamy i Babci z Teatru „ Fart” z WDK w Dąbrówce

- Maria Adamczyk za rolę Szarusi Zielonej

- Nikola Olejnik za rolę Zielony Wędrowiec

- Klaudia Trzcińska za rolę Strażnik Szary

MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top