Zakończenie projektu "Malujemy i zdobimy oraz wspólnie się bawimy" (FOTO)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim

Dobiega końca projekt plastyczny pn: "Malujemy i zdobimy oraz wspólnie się bawimy" dofinansowany ze środków programu "Działaj Lokalnie X" 2018 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Debrznie. W ramach projektu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim, WDK w Płociczu, WDK w Dąbrówce, oraz w Świetlicach Wiejskich w Orzełku, Witkowie i Obkasie odbyły się warsztaty plastyczne.

Od sierpnia do października uczestnicy projektu mieli szansę zapoznać się z nowymi technikami plastycznymi. W każdej z placówek przeprowadzone zostały 3 warsztaty z doświadczonym plastykiem, które obejmowały naukę malowania na szkle, zdobienia porcelany oraz odnowę starych ubrań. Uczestnikom podoba się inicjatywa, wyrażają chęć kontynuacji i podkreślają jednocześnie, że jest to idealna okazja do integracji mieszkańców.

Projekt podsumowany zostanie wystawą, na której będziemy mogli zobaczyć zarówno prace dzieci jak i osób dorosłych. Obejrzeć będzie je można od 13 do 16 listopada w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim. Serdecznie zapraszamy.

Paulina Brewka - koordynator projektu / MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top