Pasjonaci najlepsi w VI Edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego! (FOTO)
CSiR Sępólno

13 lutego 2018r. zakończyliśmy zmagania VI Edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Podobnie jak w zeszłym roku w rozgrywkach brało udział 6 drużyn, łącznie 25 zawodników. Poziom tegorocznej ligi był bardzo wyrównany, większość pojedynków kończyła się niewielką różnicą punktową.

Od samego początku nie sposób było ustalić lidera rozgrywek. Po I rundzie, na czele tabeli uplasowali się Pasjonaci i już do samego końca nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa. Wygrali wszystkie swoje mecze, a ich najlepszy zawodnik, Rafał Bukolt, zajął I miejsce w rankingu indywidualnym. Dużą sensacją ligi było zdobycie przez drużynę Jedynka IV miejsca w lidze. Po raz pierwszy zespół ten nie znalazł się na podium.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce - PASJONACI, w składzie: Aleksandra Goldyszewicz (I runda), Robert Telicki (II runda), Rafał Bukolt, Ireneusz Wiliński
najlepszy zawodnik - Rafał Bukolt (I miejsce w rankingu indywidualnym)

II miejsce - ZBIERANINA, w składzie: Jolanta Bukolt, Lidia Rybka, Krzysztof Knapik, Marek Aniśko
najlepszy zawodnik - Krzysztof Knapik (III miejsce w rankingu indywidualnym)

III miejsce - SKOŚ,w składzie: Wojciech Wodyński, Sebastian Samul, Bogusław Hyjek, Piotr Wiśniewski
najlepszy zawodnik - Bogusław Hyjek (V miejsce w rankingu indywidualnym)

IV miejsce - JEDYNKA, w składzie: Stanisław Gustyn, Dariusz Klenske, Arkadiusz Barton, Bartłomiej Kabat
najlepszy zawodnik - Dariusz Klenske (VI miejsce w rankingu indywidualnym)

V miejsce - OPTYMIŚCI, w składzie: Krzysztof Sucharski, Tadeusz Sucharski, Beata Bukolt
najlepszy zawodnik - Beata Bukolt (II miejsce w rankingu indywidualnym)

VI miejsce - TYGRYSY OBKAS, w składzie: Kazimierz Kiedrowicz, Kamil Jilke, Paweł Kłodziński, Damian Kiedrowicz, Adam Jilke, Piotr Kiedrowicz
najlepszy zawodnik - Kamil Jilke (XIV miejsce w rankingu indywidualnym)

Jak co roku, liczyliśmy również punkty indywidualne zawodników. W tej edycji najlepszy okazał się Rafał Bukolt (Pasjonaci), który indywidualnie rozegrał 30 meczów i odniósł tylko 2 porażki. II miejsce zajęła Beata Bukolt (Optymiści), na III i IV miejscu uplasowali się zawodnicy Zbieraniny - Krzysztof Knapik i Marek Aniśko.

Rafał Bukolt - najlepszy zawodnik VI Edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a najlepsza trójka medale. Dekoracji dokonała wiceprezes MLKS Krajna Jolanta Bukolt. Dziękujemy za udział! Przed nami jeszcze jeden sprawdzian swoich umiejętności. Pod koniec marca w hali Krajna Arena rozegrany zostanie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Amatorów, na który już teraz serdecznie zapraszamy!

CSiR Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top