Czas na wiosenne porządki? Zobacz co może Ci się przydać
www.google.pl

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas zatem na wiosenne porządki. Wiesz już co chcesz zrobić i co może ci się przydać. Z nami na pewno będzie łatwiej.

Firma Krause od ponad 100 lat oferuje systemy drabin, pomostów i rusztowań dla najrozmaitszych zakresów stosowania. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie internetowej www.krause-systems.pl znajdziecie Państwo produkty w pełni odpowiadające Waszym oczekiwaniom.

Od początku istnienia firmie Krause przyświeca motto "Bezpiecznie i pomysłowo". To pewnie dlatego systemy drabin Krause są często nagradzane na różnego rodzaju targach specjalistycznych, oraz w plebiscytach organizowanych przez branżowe wydawnictwa. Przy okazji wiosennych porządków wokół domu i w ogrodzie na szczególną uwagę zasługuje na pewno trzyelementowa aluminiowa drabina wielofunkcyjna, do użytku jako drabina przystawna, rozsuwana i wolnostojąca z wysuwanym elementem. Charakteryzuje się ona stabilnymi, aluminiowymi prowadnicami zamontowanymi wokół podłużnic ułatwiającymi rozsuwanie drabiny. Ma także zintegrowane zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem i rozłożeniem się drabiny zwiększające bezpieczeństwo przy pracy. Posiada także bardzo szeroki stabilizator oraz antypoślizgowe, profilowane ze wszystkich stron szczeble o głębokości 30 mm.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że jest to tylko jeden z wielu oferowanych przez nas produktów najwyższej jakości. Ponad 100 lat rozwoju i innowacji sprawiło, że firma KRAUSE stała się jednym z wiodących producentów drabin i rusztowań. Firma KRAUSE w Alsfeld (Hesja), założona w roku 1900, ma już 100-letnią tradycję w branży produkcji drabin. W okresie tym nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi zakładami produkcyjnymi na Węgrzech i w Polsce. Naszymi produktami wyznaczamy nowe wzorce w zakresie funkcjonalności, obsługi i bezpieczeństwa. Przywiązujemy szczególną wagę do innowacji w zakresie praktycznym. Niepowtarzalność naszych rozwiązań jest istotnym elementem filozofii firmy. Pozwoliło nam to uzyskać liczne krajowe i międzynarodowe patenty i prawa chronione. O jakości innowacji firmy KRAUSE świadczą liczne nagrody krajowe i międzynarodowe. Dzięki wielostronnemu serwisowi i profesjonalnej obsłudze projektów oraz serwisowi po sprzedaży, jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem dla naszych klientów. Dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, i skorzystania z naszych usług.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top