Obrabiarki sterowane numerycznie - 5 największych zalet!
www.apx.pl

Prostota obsługi, dokładność i najlepszy stosunek jakości do ceny - to cechy najlepszych obrabiarek sterowanych numerycznie, na które należy zwracać szczególną uwagę przy zakupie specjalistycznego sprzętu. Dla Was mamy właśnie taką ofertę!

Obrabiarki sterowane numerycznie CNC (Computerized Numerical Control) przetwarzają dyskretne wartości wejściowe w postaci binarnej i impulsowej na odpowiednie ruchy robocze. Najlepsze takie maszyny znajdują się w ofercie firmy APX Technologie. Najważniejsze zalety takich obrabiarek to nośnik danych czyli urządzenie wejściowe z informacjami sterującymi w postaci kart, taśm, dyskietek itp. Do tego przetwornik danych, przetwarzający informacje zawarte na nośniku na sygnały sterujące napędami, osobne napędy każdej osi przesuwu i wrzeciona, a także sprzężenie zwrotne danych pomiarowych i kontrolnych, co sprawia że wyniki pomiarów przemieszczeń zwracane są do przetwornika umożliwiając korekcję położenia względem osi współrzędnych "x", "y" i "z". Jeśli dodamy do tego wspomniany wyżej najlepszy stosunek jakości do ceny, wybór obrabiarki wydaje się oczywisty.

APX Technologie Sp. z o.o. jest spółką działająca w dwóch branżach: sprzedaż obrabiarek CNC oraz produkcja wyposażenia maszyn i kooperacja w zakresie części dla przemysłu lotniczego. Obrabiarkowa oferta handlowa zawiera japońskie obrabiarki FANUC zapewniające bezkompromisową jakość zarówno maszyn jak i wykonywanych na nich części. Dla firm poszukujących obrabiarek wielkogabarytowych mamy szeroka ofertę włoskiej firmy FTP, producenta dużych centrów obróbkowych szczególnie cenionych w rozwiązaniach dla energetyki. Pamiętając o masowym odbiorcy - bardzo ważnym na polskim rynku - ofertę uzupełniają obrabiarki producentów tajwańskich firm HARTFORD, GOODWAY, QUASER oraz innych szczegółowo opisanych na naszej stronie www.apx.pl.

APX Technologie jest właścicielem Zakładu w Ciencisku koło Bydgoszczy produkującego wyposażenie do wyżej wymienionych obrabiarek. Są to między innymi oprawki zaciskowe, oprawki VDI, tuleje redukcyjne, kły i trzpienie frezarskie.

Jakość produkcji Zakładu potwierdzona jest wdrożonymi Certyfikatami Systemu Zarządzania Jakością firmy, wg norm: PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie "Sprzedaż i serwis obrabiarek, sprzedaż części zamiennych i oprzyrządowania do obrabiarek" oraz normą "Lotnictwo i Kosmonautyka" EN 9100:2009 w zakresie "Obróbka mechaniczna części metalowych dla przemysłu lotniczego".

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top