Reklama

Reklama

Przedszkolaki odwiedziły siedzibę Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku [FOTO]
Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Więcborku

W okresie ferii przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Więcborku udały się na ekspozycję zdjęć wyłonionych w konkursie fotograficznym pt. “Krajeński Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Runowo w obiektywie”. Głównym celem konkursu była promocja przyrody, walorów kulturowych i historycznych Krajny.

Dzieci mogły przyjrzeć się zdjęciom przedstawiającym między innymi Bielika, czerwone maki, wróble oraz leśne krajobrazy. Uzyskały wiele ciekawych informacji na temat zwierząt i środowiska naturalnego. Dzieci były pod wrażeniem przedstawionych zdjęć, które na pewno zapadną na długo w ich pamięci. Na koniec otrzymały drobne upominki, w postaci odblasków. Z całego serca można polecić odwiedzenie wystawy fotograficznej w Krajeńskim Parku Krajobrazowym i rozkoszowanie się pięknem natury zatrzymanej w kadrze.

Działania więcborskiego przedszkola ukierunkowane są na rozwój społeczny dzieci poprzez szeroką współpracę ze środowiskiem. Dzięki dobrze zorganizowanej współpracy ze środowiskiem lokalnym zaspokajają potrzeby rozwojowe wychowanków, rozwijają procesy poznawcze, sprawność umysłową oraz odpowiednie przygotowanie do dalszej nauki w szkole.

Barbara Jelińska, Marietta Bettin-Wielgus - Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Więcborku

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top