Postacie z bajek paradowały w Więcborku (FOTO)
Ewa Szydeł

Kolorowo i gwarno zrobiło się w piątkowe przedpołudnie na Placu Jana Pawła II w Więcborku. Wszystko za sprawą radosnych maluchów z przedszkola i oddziałów przedszkolnych gminnych szkół, które przebrane za najróżniejszych bohaterów bajek i baśni wzięły udział w VI Paradzie Postaci Bajkowych. Imprezę dla najmłodszych mieszkańców otworzyli i do wspólnej zabawy zaprosili organizatorzy czyli Król Lew Simba (Ludmiła Piekałkiewicz-Geruzel dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Więcborku) i Królik Bugs (burmistrz Waldemar Kuszewski), który marchewkę pomylił z mikrofonem.

Barwna więcborska parada, wesoły gwar i promienne uśmiechy na twarzach przedszkolaków sprawiły, że nawet zaciekawione słońce wyjrzało w końcu zza chmur i jeszcze jaśniej zrobiło się na Placu Jana Pawła II.

Niemałą atrakcją dla wszystkich maluchów były występy zabawnych witaminoklaunów z bydgoskiej grupy Mimezis Art. Interaktywne show pełne śmiechu i dobrej zabawy, to z całą pewnością trafiony prezent od organizatorów na zbliżający się Dzień Dziecka.

Ewa Szydeł

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top