Reklama

Poszukiwany z marihuaną i sądowym zakazem [FOTO]
KPP Sępólno Krajeńskie

Patrol dzielnicowych sępoleńskiej komendy zatrzymał poszukiwanego 31-latka. Mężczyzna kierował autem, choć sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów. Na dodatek miał przy sobie narkotyki. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

W środę, 19 lutego br. około godziny 8:30 w miejscowości Szynwałd w gminie Sośno, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim zatrzymali do kontroli drogowej Seata. Pojazdem kierował 31-letni mieszkaniec gminy. W trakcie sprawdzania kierowcy w policyjnej bazie okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w areszcie śledczym lub zakładzie karnym. Dodatkowo wyszło na jaw, że kierując autem złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Na tym jednak nie koniec. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w kieszeni jego spodni susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Badania przeprowadzone przez policjantów potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana.  

Kryminalni, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 31-latkowi zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz posiadania narkotyków. O jego dalszym losie  niebawem zadecyduje sąd. Póki co, najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top