Reklama

Kolejni kierowcy stracili prawko

Sępoleńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnym dwóm kierowcom. Mężczyźni jechali swoimi pojazdami z prędkością o ponad 50 km/h za szybko. Sprawcy wykroczenia pożegnali się z prawem jazdy na 3 miesiące i dodatkowo ukarani zostali mandatami.

W niedzielne (03.03) przedpołudnie w miejscowości Mierucin w gminie Sośno funkcjonariusze sępoleńskiej drogówki zatrzymali dwóch nieodpowiedzialnych kierowców. Kierowcy aut za nic mieli przepisy ruchu drogowego dotyczące ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Pierwszego amatora nadmiernej prędkości mundurowi zatrzymali o godzinie 10:30. 33 – letni mieszkaniec gminy Sośno jechał samochodem marki Opel z prędkością o 57km/h za dużą. Po ponad godzinie, w ręce policjantów wpadł kolejny pirat drogowy. Tym razem, był nim 47-latek,  który pędził kią z prędkością o 52 km/h za szybko. Mężczyznom policjanci zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Dodatkowo stróże prawa ukarali kierowców 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.

mł. asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

Komentarze

0 #1 Miś 2019-03-18 14:33
Nie trzeba jezdzic do Mierucina, w Sępólnie na Wojska Polskiego jest 40km/h kolo szkoly i przedszkola a tego nikt nie przestrzega,gdyby policja tam raczyla sie kiedys ustwic nalapala by w godzine dziesiatki szaleńców.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top