Reklama

Starannie przygotowywali się na przywitanie Mikołaja (FOTO)
Sitno

Dzieci z Sitna przez kilka dni spotykały się w świetlicy, by zorganizować wspaniałe przyjęcie dla Mikołaja. Jednego dnia wykonywały ozdoby choinkowe, śliczne aniołki, gwiazdy z imionami oraz łańcuchy na choinkę. Kolejny dzień minął im na wspólnym pieczeniu ciasteczek z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich. Trzeba było jeszcze udekorować salę i choinkę, by 8 grudnia godnie przywitać Mikołaja, który przybył na zabawę mikołajkową.

Z niecierpliwością wypatrywano gościa, który przyniósł wór słodyczy dla dzieci, a dla dorosłych tort w kształcie głowy Mikołaja. Czas minął szybko i bardzo wesoło przy wspólnej zabawie oraz konkurencjach sprawnościowych dla dzieci, a dorosłym przy kawie, herbatce i ciastkach.

- Dzieci i rodzice bardzo miło wspominają spotkanie z Mikołajem. Dziękujemy Św. Mikołajowi za odwiedziny i zapraszamy za rok. Dziękujemy też organizacjom, które co roku dołączają się do organizacji Mikołajek: sołectwu, stowarzyszeniu Lacus, OSP, KGW w Sitnie oraz Szkole Podstawowej w Wąwelnie - podkreśliła Wioletta Pacek.

sl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top