Reklama

Reklama

Reklama

Dzień Dziecka - Barbie i przyjaciele w Sępólnie Krajeńskim [FOTO]
Anna Ramczykowska - CKiS w Sępólnie Krajeńskim

W tym roku wyjątkowe obchody Dnia Dziecka odbyły się na stadionie CSiR w Sępólnie Krajeńskim, który przekształcił się w krainę bajkowych postaci a główną bohaterką tego dnia była uwielbiana przez wszystkie małe damy lalka Barbie. To właśnie ona punktualnie o godzinie 14:00 przyjechała do nas kabrioletem a później z gracją przesiadała się na różowy rower, którym dotarła do Sępólna Krajeńskiego.

Ta kultowa postać pojawiła się towarzystwie swoich przyjaciół m.in. księżniczek a nawet postaci z kolejnej uwielbianej przez smyki bajki Kubusia Puchatka. Tego wyjątkowego popołudnia Sępólno Krajeńskie odwiedzili również superbohaterowie z bajek dla chłopców. Nie lada atrakcją było zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z postaciami, które dzisiaj nas odwiedziły. Na scenie nie zabrakło występów artystycznych w wykonaniu dzieci z Gminnego Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim, Gminnego Przedszkola nr 2 „BAJKA” w Sępólnie Krajeńskim, Gminnego Przedszkola nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, Cheearleaders Academy przy CKiS, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Sępólna Krajeńskiego, zespołu Modraki z Lutowa, Dziecięcego i Młodzieżowego Studia Piosenki działającego przy CKiS w Sępólnie Krajeńskim a także Misia Krysia.

Na Stadionie CSiR czekały na najmłodszych różnorodne strefy tematyczne tj. dmuchany park rozrywki, strefy sportowe, przyrodnicze, kreatywne, strefy z quizami o naszym mieście a także strefy gdzie małe damy mogły ozdobić swoje włosy specjalnymi warkoczykami. Była również uwielbiana przez wszystkie dzieci wata cukrowa.

Tego niezwykłego popołudnia na twarzach zgromadzonych dzieci gościł uśmiech i radość, których życzymy najmłodszym nie tylko w dniu ich święta, lecz także przez cały rok!

Patrycja Młodzik - CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top