Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Bałtroczyk w Sępólnie Krajeńskim [FOTO]
CKiS w Sępólnie Krajeńskim

W dniu 8 marca 2024 r. (piątek) o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (ul. T. Kościuszki 4) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.

Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuję swój autorski program kabaretowy – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.

To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.

Przekonajcie się sami!

8 marca 2024 r. godz. 18:00

sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

sprzedaż biletów online:

biletyna.pl https://bilety.io/iIOn1

kupbilecik.pl https://bkb.pl/101673-83f94

a3_piotr_sepolno_big.JPG

CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top