Reklama

Rusza rejestracja wolontariuszy WOŚP [FOTO]

Kolejny już rok z rzędu - Sztab Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim czeka na zgłoszenia wolontariuszy. Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będziemy wspólnie zbierać środki na zakup urządzeń oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem tegorocznej zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Wolontariuszem może zostać każdy. Zapraszamy zarówno dzieci razem z rodzicami, młodzież i osoby dorosłe. Każdy może dołączyć do wielkiej załogi wolontariuszy i wspólnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Poniżej opisujemy krok po kroku, co należy wykonać aby zostać wolontariuszem w naszym sztabie:

  1. Należy pobrać ankietę wolontariusza ze strony ckissepolno.com.pl lub odebrać ją osobiście w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim.
  2. Wypełnioną ankietę wraz z wymaganymi w niej podpisami oraz dołączonym zdjęciem (zdjęcie legitymacyjne/ do dowodu osobistego) należy dostarczyć do sekretariatu Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim do dnia 30 listopada 2023 r.
  3. Osoba, która nie ukończyła 16 stego roku życia, musi mieć zgodę rodzica/ opiekuna prawnego na zostanie wolontariuszem WOŚP, oraz opiekę tego opiekuna w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 28 stycznia 2024 roku.
  4. Zgłoszenie wolontariusza nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem.
  5. Wolontariusz pozostaje w kontakcie ze sztabem , tj. Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Czekamy na Ciebie do dnia 30 listopada 2023 roku.

Dołącz do nas i zostań wolontariuszem_big.JPG

CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top