Reklama

Reklama

Kierowca mercedesa pędził 102 km/h w terenie zabudowanym. 27-latek z gminy Więcbork stracił prawko na 3 miesiące [FOTO]
poglądowe - policja.pl

Kierowca mercedesa, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 102 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Policjanci apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

We wtorek, 21 marca 2023 roku o godzinie 19:30, policyjny patrol ruchu drogowego, w miejscowości Włościbórz (gmina Sępólno Krajeńskie), zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Mercedes. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 102 km/h.

Za popełnione wykroczenie 27-letni mieszkaniec gminy Więcbork na 3 miesiące stracił prawo jazdy. Został też ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

st. asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top