KANAŁ 10

Dziś (11.08) przy molo w Sępólnie Krajeńskim stanęło studio plenerowe Radia Nakło 107,5 FM i KANAŁU 10, skąd nadawany był program na żywo. Gośćmi prowadzących, Joanny Wronki-Krzemińskiej i Zbigniewa Borka, byli: Waldemar Stupałkowski - burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Michał Pick - Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Łukasz Jakubowski - Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, Andrzej Marach - wicestarosta sępoleński, Kamila Jabłońska - inspektor ds. zarządzania kryzysowego Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim, Marek Chart - dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskie, Mirosław Tłok - trener żeglarstwa w klubie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie oraz Roksana Redman - właścicielka kawiarni "Słodki Przystanek" na molo w Sępólnie Krajeńskim.

red

Komentarze

-1 #2 Wolny czlowiek 2021-08-22 14:14
Wicestaroscie za wiedze medyczna juz dziekujemy. I za dzielenie ludzi rowniez. Najpierw mowi,zeby sie zaszczepic by nie byc nosicielem, a za chwile, ze sam nie wie czy czegos nie roznosi bedac zaszczepionym. Ech ta wladza...
-1 #1 Wolny czlowiek 2021-08-22 14:11
Panu wicestaroscie za wiedze medyczna juz dziekujemy. I za dzielenie ludzi rowniez. Poza tym jest pan niekonsekwentny w swojej wypowiedzi. Najpierw pan mowi,zeby sie zaszczepic zeby nie byc nosicielem a po chwili,ze sam pan nie wie, czy bedac zaszczepionym czegos nie roznosi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top