KANAŁ 10 Wojciech Bilski - Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

W środę, 28 kwietnia br. został uruchomiony Powiatowy Punktu Szczepień Powszechnych w Sępólnie Krajeńskim. Punkt ów, utworzony został decyzją Wojewody kujawsko-pomorskiego z dnia 22 kwietnia br. i jest elementem Narodowego programu Szczepień Powszechnych. Na siedzibę punktu wybrany został Inkubator Przedsiębiorczości, mieszczący się w Sępólnie Krajeńskim, przy ulicy Przemysłowej.

Prace zmierzające do jego utworzenia rozpoczęły się z początkiem kwietnia. Chęć utworzenia punktu szczepień powszechnych wyraził Powiat Sępoleński przy współpracy z samorządami 4 gmin, które tworzą powiat, a mianowicie: gminą Sępólno Krajeńskie, gminą Więcbork, gminą Kamień Krajeński oraz gminą Sośno. Podmiotem leczniczym prowadzącym punkt, został Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARS MEDICA z Więcborka.

W otwarciu „punktu” uczestniczyli: Przewodniczący Rady Powiatu-Marek Chart, Starosta Sępoleński- Jarosław Tadych, Wicestarosta Sępoleński- Andrzej Marach, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim- Franciszek Lesinski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego-  Waldemar Stupałkowski,  (gospodarz obiektu w którym mieści się punkt szczepień), Burmistrz Więcborka-Waldemar Kuszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim- Kazimierz Warylak, Wójt Sośna- Leszek Stroiński oraz szef Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ARS MEDICA, pan doktor Michał Bryczkowski.

Na koordynatora zespołu obsługującego punkt szczepień powszechnych, powołana została Inspektor Zarządzania Kryzysowego-  Kamila Jabłońska, ze starostwa powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

Komunikat Starosty S¦Öpole+äskiego ws. PSP-1.jpg

Artur Juhnke - Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

Komentarze

0 #5 ZASZCZEPIONY 2021-05-13 11:56
Jak wygląda szczepienie w SPAMEDZIE proszę zobaczyć w dzisiejszym nr WK, jest zamieszczone zdjęcie., a RAFAU tak się chwalił jak to on świetnie sobie radzi ze szczepieniami w stolicy.. Polecam BUNUS , tam jest tak jak należy , PORZĄDEK
+3 #4 a 2021-05-06 09:38
Niezaszczepieni pożałują swojego wyboru jeszcze szybciej.
-2 #3 Geronimo 2021-05-04 23:07
Depopulacji ciag dalszy. Super- zaszczepini pozaluja swojego wyboru za 2-4 lata.
-4 #2 Geronimo 2021-05-04 23:05
No i depopulacji ciag dalszy. Za 2-3 lata szczepieni pozaluja swojego wyboru.
0 #1 a 2021-04-29 10:35
Ale sobie szopkę medialną urządzili przy okazji. Klechy tylko brakowało do przecięcia wstęgi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top