Tomasz Sekielski / KANAŁ 10

"Zabawa w chowanego" wstrząsnęła opinią publiczną. Nowy film braci Sekielskich w serwisie YouTube obejrzało już prawie 6 mln widzów. W najbliższą sobotę, 23 maja br. o godz. 20:00 produkcja będzie miała swoją premierę telewizyjną na antenie Kanału 10. Film będą mogli obejrzeć wszyscy Abonenci telewizji kablowej na terenie Sępólna Krajeńskiego i Kamienia Krajeńskiego. Po emisji filmu wyemitujemy oświadczenie Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka - delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży.

"Zabawa w chowanego" to już drugi film braci Sekielskich dotyczący pedofilii w Kościele. Premiera online miała miejsce w sobotę 16 maja. W niespełna tydzień film obejrzało ponad 5,9 mln osób (stan na czwartek 21 maja godzina 16). Nowy film braci Sekielskich ponownie rozpoczął dyskusję na temat pedofilii w Kościele i nie tylko.

Nowy film braci Sekielskich można obejrzeć za darmo online na kanale Tomasza Sekielskiego w serwisie YouTube.

red

Komentarze

0 #4 polecam 2020-05-25 16:07
Panie Sekielski ponoć w stolicy jest 161 klubów gejowskich , zajmij się pan tym. Krótko mówiąc istna Sodoma i Gomora w stolicy......tam miałby pan niezłe pole do popisu .
-1 #3 xd 2020-05-25 11:17
nie oglądam oraz x to klasyczne pisowskie, sterowalne półgłówki, którzy powtórzą każde kłamstwo wypowiedziane w telewizji reżimowej i biorą to za prawdę objawioną. Typowe tępaki na smyczy idiotów.
0 #2 x 2020-05-24 08:12
Pedofilia pedofilii nierówna , wg Sekielskich.
-1 #1 nie oglądam !!! 2020-05-23 12:10
Odwal się p. Sekielski. ze swoimi filmikami. Zapewne w Sępólnie ma pan swoich fanów, raz już tu nawet pana goszczono. podobnie jak Zanussiego. Bardziej jednak wstrząsnął opinią publiczną film P. Latkowskiego, a w nim znani aktorzy , obrzydliwi celebryci z Wojewódzkim i Szycem w roli głównej. Szacunek dla P. Latkowskiego , odważnego dziennikarza..To nie koniec, P. Latkowski powie nam jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top