KANAŁ 10

W czwartek, 8 sierpnia br. w miejscowości Toboła odbył się briefing prasowy z udziałem wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Łukasza Schreibera, burmistrza Sępólna Krajeńskiego Waldemara Stupałkowskiego oraz zaproszonych samorządowców. Podczas briefingu z rąk wojewody na ręce burmistrza Sępólna Krajeńskiego przekazana została promesa z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na odbudowę mostu na rzece Kamionka.

Most na rzece Kamionka w miejscowości Toboła łączy komunikacyjnie powiat sępoleński z powiatem tucholskim oraz gminy Sępólno Krajeńskie i Kęsowo. Most ten został uszkodzony przez ciężki sprzęt leśny pracujący przy usuwaniu i wywozie powalonych drzew z pobliskiego lasu po nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku. Obecnie jest całkowicie wyłączony z użytkowania, przez co okoliczni mieszkańcy i inni użytkownicy dróg muszą stosować kilkunastokilometrowe objazdy.

Pomoc w odbudowie (zdjęcia/wideo: Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz / KANAŁ 10)

red

Komentarze

-2 #1 W 2019-08-09 10:08
Tak tego Komorowskiego, Kidawę,Rostowskiego i wielu innych z totalsów
włodarze miasta w Sępólnie gościli ale nikt z nich im kasy nie przywoził.Oni mieli na uwadze swoje własne potrzeby. Przelatali miliony zł na nasz koszt. Powinni teraz z tego się rozliczyć, ale to nie ta KLASA..

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top