KANAŁ 10 NA ŻYWO

W środę, 20 marca br., w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim odbyło się spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim.

red

Komentarze

+1 #10 Miś 2019-03-21 18:18
Ludzie PiS i PO to to samo! Szukajcie innej opcji! Jedni na drugich gadaja i co z tego wynika??? Poza kamerami śmieja się z Was i gadaja-jak nas nie wybiora to was i bedziemy rzadzic Polska w nieskonczonosc!
+2 #9 a 2019-03-21 16:56
Marek, racja!!! Takiej dawki mikstury składającej się z agresji, jadu i ,o zgrozo, przy tym uniesień religijnych oraz poetyckich, przeświadczenia o własnej ponadprzeciętnej inteligencji (bo przecież czytanie poezji, cytowanie sentencyjek po łacinie oraz ilość posiadanych książek automatycznie czyni człowieka niezwykle inteligentnym, prawda?) nie uświadczysz nigdzie indziej w takiej dawce.
+9 #8 Marek 2019-03-21 08:01
Ciekawe który członek z tej "zacnej" rodziny Osso.....ich z Sępólna pisze te wszystkie komentarze posługując się różnymi pseudonimami.. starszy czy ten młodszy bo o tym co zbezcześcił krzyż w kościele nie ma co nawet wspominać??? Hmm.. a może to jednak małżonka Andrzeja się aż tak bardzo nudzi, że pluje jadem gdzie popadnie???
-10 #7 DB 2019-03-21 07:46
P. Sikorski startuje pan do Europarlamentu i jeżeli po wyborach znajdą się tam tacy ludzie jak pan i inni z KE to niestety Unia się rozleci., ona już teraz ledwo dryfuje.Tam trzeba pracować solidnie i uczciwie dla dobra kraju, którego jest się reprezentantem, a nie stale szkodzić,, donosić i opluwać.Polacy nie są głupi i widzą co wyprawiają posłowie z pańskiej partii tu w kraju jak i w Unii.Jeszcze jedno , dziwi mnie,ze po 25 latach jeszcze nie sprzedał pan swojej książki o Afganistanie, tak licho się sprzedawała?Jakoś na spotkanie z panem zbyt wielu nie przyszło, szału nie było, to dobry znak ,że i w Sępolnie coś drgnęło..
-8 #6 John Carter 2019-03-20 17:24
Co on bredzi? ! Wolne media w Moskwie? Broń nas panie Boże od takich ignorantów jak ten hrabia
-10 #5 czytelnik 2019-03-20 09:47
Czytam te komentarze i od razu poznaję jacy ludzie je piszą, po stylu, braku wiedzy o tym co tak naprawdę dzieje się w naszym kraju.. Nie ulega wątpliwości,że są to wyborcy Platformy, którzy sami o sobie mówią ,że na Platformę głosują ludzie wykształceni. Ciekawe jakie szkoły oni kończyli, bo to co piszą i jak piszą jest na poziomie szkoły podstawowej i twój fk komentarz jest tego dowodem . To tyle w tym temacie.
-8 #4 Obywatel RP 2019-03-20 07:16
fk.Jedno podstawowe pytanie, czy na rozdawnictwo PiS ktoś tobie coś zabrał?Czy płacisz wyższy podatek na 500+?Zacznij myśleć.Płaciłeś(aś) takie same podatki i na co one poszły?Nie było 500+, nie było na drogi lokalne , nie było już nic.Nie zastanawiasz się kto brał wtedy te pieniądze.Na co one szły?Jeśli nie wiesz na co szły, włącz sobie TVP info, tam co chwilę podają ilu CBA zatrzymało za przekręty i te zatrzymania prędzej czy pózniej zakończą się procesami. Wiele procesów już rozpoczęto i przyjdzie tez kolej na tych z najwyższej półki. Nie myl socjalizmu z solidaryzmem społecznym i rozwojem społecznym.Dzięki temu,ze mamy XXI nie musisz pracować 16 godz. jak w XIX wieku, za wynagrodzenie wystarczające na marne przeżycie.Gdybyś więcej czytał, doszedłbyś sam do tego wniosku i przy okazji nauczyłbyś się pisać, bo twoje pisanie nie ma ładu i składu..
+4 #3 fk 2019-03-19 20:49
,,obywatel RP,, człowieku /kobieto/ obudź się co Ty piszesz? Czy kogoś ukarano za jak piszesz ,,kraj ograbiony przez pańskie rządy ,,? Ludziom żyje . ,, ,,Neandertalczyk jak dostał od swego towarzysza za kompletną darmochę kawał mięsiwa pewnie skakał z radości z darmowej kasy tylko kompletny głupieć by się nie cieszył. Co innego ten zarobić tworząc produkt lub świadcząc jakąkolwiek usługę .Inna zgoła kwestia ,że PIS sam w sobie żadnej kasy nie ma a jedynie rozdaje tą którą inni wypracowują między innymi Ci płacący ponad 1330 zł haraczu na ZUS.Wracając do kradzieży ? Jest w każdym cywilizowanym społeczeństwie surowo rozliczana dlaczego wiec PIS tego nie czyni .Dlaczego nie zwraca do OFE zrabowanej kasy obywatelom przez POPSL ? Jak myślisz dlaczego ? Obudź się i realnie spójrz mamy XXI wiek czasy tych którzy wszystko wiedzieli oby na zawsze minęły ....Tym bardziej czasy socjalizmu oraz komunizmu ...tak mocno promowane przez jedną z rządzących grup....
-11 #2 miejscowy 2019-03-19 11:28
Na temat nienawiści już niech się pan wcale nie wypowiada, wystarczy poczytać w internecie pańskie wypowiedzi, oto jedna z nich , cyt. "- Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię - ta zapowiedź Radosława Sikorskiego przed wyborami w październiku 2007 roku miała tylko jednego adresata", zródło .https://wiadomosci.wp.pl/niefortunne-wypowiedzi-r adoslawa-sikorskiego-6043602425373825g/4
-9 #1 obywatek RP 2019-03-19 08:44
Panie Sikorski , Polacy są dumni z Polski ale dopiero teraz jak rządzi Prawo i Sprawiedliwość.Wstajemy z kolan , odbudowujemy nasz kraj ograbiony przez pańskie rządy ze wszystkiego,a i ludziom żyje się znacznie lepiej . Wbrew temu co pan pisze , Europa to widzi i chwali Polskę! Za czasów rządów PO "piniendzy jak mawiał Rostowski nie ma i nie będzie ", a jednak SĄ, wystarczy po prostu NIE KRASĆ !,

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top