Oferta sekcji CKiS na rok 2018/2019
CKiS Sępólno

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim pragnie zaprezentować Państwu nową ofertę edukacyjno-kulturalną jak zwykle podzieloną tematycznie na wyselekcjonowane sekcje i grupy wiekowe. Bogata oferta na rok 2018-2019 obejmuje ponad 30 zajęć, są wśród nich zajęcia taneczne, ceramiczne i plastyczne, wokalne i instrumentalne, relaksacyjne, teatralne i filmowe, zajęcia dla najmłodszych, dla młodzieży, dorosłych i seniorów.

Gry i zabawy z wykorzystaniem najpopularniejszych technik animacji, warsztaty twórcze, dające możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Do zapoznania z pełną ofertą zapraszamy Państwa na stronę internetową www.ckissepolno.com.pl oraz na profil facebook Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Oferta „Otwarci na kulturę 2018” zostanie zaprezentowana także podczas widowiska na sępoleńskim Placu Przyjaźni, na której zapraszamy 10.09.2018 r. od godziny 11:00. Z nami nie będziesz się nudzić!

W związku z faktem, że podjęcie natychmiastowej decyzji o kierunku rozwoju dziecka zazwyczaj bywa kłopotliwe, proponujemy Państwu tydzień bezpłatnych, interdyscyplinarnych warsztatów artystycznych, pod kierunkiem wykwalifikowanej grupy animatorów Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Wspomniane wyżej warsztaty adresowane do osób w każdym przedziale wiekowym, dotyczące różnych dziedzin sztuki, trwać będą od 10 do 14 września 2018 roku.

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top