Jakie książki i audiobooki ma zakupić biblioteka?
Biblioteka Sępólno

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim również w tym roku znalazła się w gronie instytucji, które zostały objęte programem finansującym zakup nowości wydawniczych w ramach wieloletniego programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2018 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach wymienionego programu biblioteka pozyskała środki w wysokości 10.950,00 zł.

Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Dlatego też po raz kolejny zapraszamy Państwa do zgłaszana swoich propozycji zakupu nowości książkowych i audiobooków, które powiększą zbiory biblioteki a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej naszej biblioteki.

Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

Zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego zarówno w siedzibie biblioteki jak i na stronie internetowej biblioteki http://www.biblioteka-sepolno.pl

Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki. Na propozycje czekamy do 20.10.2018 r.

Jednocześnie informujemy, że nasze nowe zakupy można śledzić w Katalogu online w zakładce Nowości http://www.biblioteka-sepolno.pl/?p=katalog

Biblioteka Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top