Kanał 10

Z okazji przypadającego dzisiaj (10.08) święta męczeńskiej śmierci św. Wawrzyńca - patrona Sępólna Krajeńskiego, odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej na której tradycyjnie wręczona została statuetka św. Wawrzyńca - nagroda za szczególne zasługi dla miasta. W tym roku nagrodę otrzymał Janusz Tomas, obecny radny Rady Miejskiej w Sępólnie.

Nie wszystkim jednak decyzja kapituły o przyznaniu nagrody św. Wawrzyńca dla Janusza Tomasa przypadła do gustu. Swoje niezadowolenie z tej decyzji wyraził sołtys Zalesia Stanisław Stróżyński.

red

Komentarze

+1 #6 mieszkaniec 2018-08-16 08:36
Okazało się ,że Tomas broniąc się przed zarzutami radnych uznał,że nagroda mu się należy , bo był też kilka lat przew. Rady Rodziców w trójce.. To dopiero argument. Okazuje się , za bycie przew. Rady Rodziców można też otrzymać statuetkę. Dobre co? Niech teraz wszyscy, którzy pełnili taką funkcję w szkołach wystąpią do władz sępoleńskich o przyznanie statuetki.Wielkie brawa dla PP.Dolnego i Maziarza za mówienie prawdy o Tomasie.P.Burmistrz dał wielka plamę, wstyd Burmistrzu, zresztą nie jest to pierwszy raz. Chyba czas na zmiany w tym magistracie.
+1 #5 uważam,że 2018-08-16 07:01
Ten laureat gdyby miał honor nie odebrałby tej nagrody.Facet uwierzył w siebie przy wsparciu Burmistrza.
+2 #4 Ufam? 2018-08-15 10:27
Chodnik i oświetlenie do posesji?
Presja na praconików spółki na cegiełki i wniosek?
Koszt przy Kościuszki -Chojnicka nie podano?
Ufam Jemu?
+3 #3 były pracoenik 2018-08-13 13:37
Ino patrzeć jak ten Tomas otrzyma w przyszłym roku nagrodę najlepszego przedsiębiorcy, to dopiero byłby śmiech na sali i wśród jego pracowników
+2 #2 Poległy 2018-08-12 19:06
Brawo Panie Sołtys . Nie wielu tak by potrafiło powiedzieć w tym mieście .Ci co tak mówią są w niełasce władz . Z tym nadawaniem sobie nadawania to już totalna przesada ,ciekawe kto to wymyślił .Zapewne ci co sobie nadają innego wytłumaczenia nie mam .Ktoś tu zapewne zapomniał ,ze mamy XXI wiek i takie rzeczy to dobre raczej dla dziadków nie dla szarych mieszkańców . Ale cóż rada dziadkami stoi więc szkoda nawet komentarza ....
+6 #1 MM 2018-08-10 15:20
BRAWO P.Sołtysie, ma Pan całkowitą rację To jest jedno wielkie nieporozumienie ..Rzeczywiście Pan Tomas nic takiego nie zrobił dla mieszkańców, bo co tj te . 200 zebranych podpisów. Nietrudno jest zebrać tak małą ilość podpisów chociażby wśród towarzystwa"wzajemnej adoracji". .Wybory pokażą czy ten pan dostanie się ponownie do rady, poprzednio jakoś mu się udało ale nie zawsze tak było. W zeszłym roku nazbierano ok. 250 podpisów ma dr Jałochę a statuetkę otrzymał człowiek, na którego zebrano niewiele podpisów, nawet nie 200..Tez niesłusznie przyznana nagroda o czym pisały Wiad. Kraj..Jak P. Stupałkowski nadal będzie Burmistrzem, to nie wątpię ,że kolejni Jego kolesie otrzymają statuetkę a ci , którzy naprawdę na tą nagrodę sobie zasłużyli nie dostąpią tego zaszczytu mimo,że pracują za darmo na rzecz miasta i jego promocji .

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top