Reklama

Reklama

Reklama

Inspektor Paweł Zawada po 8 latach żegna się ze stanowiskiem Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim. Kto jego następcą? [FOTO]
KANAŁ 10

W środę, 15 maja 2024 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki poinformował o swoich decyzjach dotyczących zmian kadrowych w kilku komendach miejskich i powiatowych.

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego w Bydgoszczy, z dniem 17 maja 2024 roku odwołuje ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim inspektora Pawła Zawadę i powierza mu pełnienie funkcji Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi. 

Nowym Komendantem Powiatowym Policji w Sępólnie Krajeńskim będzie nadkomisarz Marcin Szulczyk - dotychczasowy komendant tucholskiej policji. Nowy szef sępoleńskich mundurowych służbę w policji pełni od 2003 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służył głównie w pionie prewencji. Zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach wykonawczych, a następnie kierowniczych - od zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, poprzez zastępcę komendanta powiatowego. Od 29 maja 2023 roku pełnił funkcję komendanta powiatowej policji w Tucholi.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top