Reklama

19 i 24-latek zostali zatrzymani z narkotykami [FOTO]
poglądowe - policja.pl

Sępoleńscy i więcborscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. 19 i 24- latek wpadli podczas legitymowania. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków, a  o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali zabronione prawem środki. Pierwszy w ręce śledczych wpadł w piątek, 24 marca br. w rejonie Plaży Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. W trakcie kontroli osób przebywających w zaparkowanej toyocie kryminalni wyczuli wydobywający się z wnętrza pojazdu charakterystyczny zapach. Postanowili sprawdzić dokładnie  pojazd oraz osoby będące w środku, czy nie mają czegoś do ukrycia. Jak się po chwili okazało, w przednich drzwiach auta oraz w odzieży 24-letniego chojniczanina mundurowi znaleźli należący do niego woreczek strunowy z amfetaminą oraz  marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to środki odurzające. Jeszcze tego samego dnia  24-latek usłyszał zarzuty posiadania zakazanych prawem substancji, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Drugiego z zatrzymanych mężczyzn, policjanci legitymowali w niedzielę, 26 marca br. w Więcborku na ul. Złotowskiej. 19-letni mieszkaniec miasta, w trakcie rozmowy z mundurowymi zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło w nich pewne podejrzenia. Po chwili wyszło na jaw, że młody mężczyzna  w tak zwanej nerce schowany miał woreczek z białą substancją, która okazała się później amfetaminą.  19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wczoraj (27.03), mieszkaniec Więcborka usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Teraz obaj mężczyźni muszą poczekać na decyzję sądu, która zadecyduje o ich przyszłości.

st. asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top