Sępoleńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich miał przy sobie narkotyki [FOTO]
policja.pl

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu sępoleńskiego poszukiwanych do odbycia kary aresztu. Podczas kontroli rzeczy jednego z nich, mundurowi ujawnili woreczek z amfetaminą. Zanim 20-latek trafił do aresztu, kryminalni przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

W niedzielę, 29 sierpnia br. krótko po północy, funkcjonariusze w rejonie ulicy Hallera w Sępólnie Krajeńskim wylegitymowali mężczyznę. Po sprawdzeniu 20-latka w systemie policyjnym wyszło na jaw, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w areszcie śledczym. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy policjanci przeszukali jego rzeczy, w etui telefonu znaleźli woreczek z zawartością białego proszku. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Jeszcze tego samego dnia, kryminalni przedstawili mu zarzut za popełnione przestępstwo. 20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, za co może mu grozić do roku więzienia.

Do kolejnego zatrzymania osoby poszukiwanej doszło około godziny 12:30 w miejscowości Borzyszkowo. Zatrzymany przez kryminalnych 49-letni mieszkaniec gminy Więcbork poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tucholi. Ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna trafił do policyjnej celi, skąd podobnie jak 20-letni sępolanin został dziś (30.08) doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędą zasądzaną karę pozbawienia wolności.

KPP Sępólno Krajeńskie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top