Starosta Jarosław Tadych zakażony koronawirusem. Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim pracuje w ograniczonym zakresie
KANAŁ 10

Starosta Jarosław Tadych od wczoraj przebywa w szpitalu. Jest zakażony koronawirusem. Wczoraj, na zakończenie zdalnej sesji nadzwyczajnej powiatu, w której uczestniczył będąc w swoim domu, poinformował, że przebywa w nadzorze epidemiologicznym. Miał kaszel i stan podgorączkowy. Po sesji udał się do szpitala celem wykonania testu na obecność wirusa. Ten okazał się pozytywny. Lekarz dyżurny zatrzymał starostę w szpitalu.

Starosta Sępoleński Jarosław Tadych od paru dni przebywał pod nadzorem epidemiologicznym w swoim domu. Miało to związek z sytuacją zakażenia koronawirusem w Szkole Podstawowej nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, gdzie pracuje małżonka starosty. Jak się dowiedzieliśmy, przebywający obecnie w szpitalu pod opieką lekarzy starosta Jarosław Tadych czuje się w miarę dobrze. 

Starostwo Powiatowe pracuje obecnie w ograniczonym zakresie, część pracowników została dzisiaj odesłana do domów. Sanepid jest w trakcie ustalania listy osób, z którymi mógł mieć kontakt Jarosław Tadych.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top