Informacja starosty sępoleńskiego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce [FOTO]
Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację zdrowotną w zakresie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 starosta sępoleński Jarosław Tadych wraz z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Sępólnie Krajeńskim apeluje o monitorowanie aktualnych, oficjalnych i wiarygodnych informacji na temat tej jednostki chorobowej.         

Gwarancją rzetelnej wiedzy jest korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach:

1. Ministerstwa Zdrowia:

- www.gov.pl/web/zdrowie/wiadomosci   

- www.gov.pl/web/koronawirus

2. Głównego Inspektoratu Sanitarnego: www.gis.gov.pl

3. Państwowego Zakładu Higieny:  www.pzh.gov.pl  

oraz dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia 800 190 590

Pod wyżej wymienionymi adresami znajdują się nie tylko informacje na temat nowego koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, ale również wytyczne jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich. Apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.

Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

Komentarze

-1 #8 xd 2020-03-17 08:19
Bojówkarze z pis już w terenie działają :). Obok przedszkola nr 1 jakiś towarzysz zerwał baner kandydatki na prezydenta. Kimkolwiek jesteś towarzyszu ujawnij się po kampanii. Partia Wam nie da zrobić krzywdy. Będziecie towarzyszu dumnie wypinać pierś w którą będzie wpięty order za odwagę i zasługi dla Partii. Czuwaj!!!!!
-1 #7 xd 2020-03-14 22:43
Max pisze do AD, ale to nie ważne, istotne jest to, że wy jesteście fanatyczne zakochani w obecnej władzy tkwiąc jednocześnie w nienawiści do ich poprzedników, których fanem nie jestem. Jesteście debilami w ich machinie manipulacji.
-1 #6 ????? 2020-03-14 10:08
xd i co zamurowało cię "inteligencie" z PO po wpisie MAXA ?Napisał prawdę.
-1 #5 MAX 2020-03-14 06:36
ad skoro tak piszesz, to powiedz dlaczego ci twoi przegrali wybory? 10 maja też im to grozi, bo nie może być prezydentem osoba nie mająca zielonego pojęcia o NICZYM dosłownie, stękają , dukająca coś tam a nawet nie umiejąca czytać..To każdy widzi, a ty nie? Taki z ciebie inteligent?Kidawa przerosła swoim nieudacznictwem samego Komorowskiego.Nie na darmo mówi się na nich MISTRZ I MAŁGORZATA.
-1 #4 xd 2020-03-13 11:56
TEŻ POLAK to typowy przedstawiciel pisowskiej "umysłowej elity", a o prawdzie to g.... wiesz bo sam siedzisz w kłamstwie serwowanym przez twoich idoli i bezmyślnie dalej je podajesz, bez przerwy nawiązując do poprzedniej ekipy rządzącej, nic innego nie potraficie dlatego jesteście beznadziejnymi nieudacznikami. Proste.
-1 #3 TEŻ POLAK 2020-03-12 20:54
xd, kto był nieudacznikiem przez 8 lat to :Polacy dobrze wiedzą i pamiętają , nasze Starostwo tez należy do tych nieudaczników. Trzeba mówić prawdę.Nie lubię kłamstw, a Platforma z tego jest znana.
0 #2 xd 2020-03-12 13:48
Weź się walnij w twój zakuty łeb pisowski nieudaczniku.
+1 #1 Polak ! 2020-03-12 10:37
P. Starosto a czy pan zdaje sobie sprawę co by to było gdyby w tej sytuacji rządziła popierana przez pana partia?Bieda z nędzą byłaby. Dzięki Bogu mamy PiS który. dba o Polaków i na wszystko są teraz pieniądze.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top