Fragment programu "Rozmowa Dnia" w TVP3 Bydgoszcz

W ubiegły weekend Ministerstwo Infrastruktury ogłosiło rozpoczęcie rządowego programu budowy 100 obwodnic na drogach krajowych. Na liście zabrakło obwodnic dla Sępólna Krajeńskiego i Kamienia Krajeńskiego. Czy to oznacza, że obwodnic dla tych miast nie będzie?

"Nie ma takiej potrzeby żeby się Sępólno i Kamień Krajeński znalazły na tej liście ponieważ ta inwestycja jest już realizowana i jest na innym miejscu i ten czas realizacji tej inwestycji trwa już od kilku lat. Więc tutaj uspokajam i włodarzy Sępólna Krajeńskiego i Kamienia Krajeńskiego oraz mieszkańców i te wszystkie osoby, które się niepokoją że tej obwodnicy nie ma. Ona będzie, jest realizowana zgodnie z procedurą. Jesteśmy mniej więcej w połowie drogi. Niebawem będzie ogłoszony przetarg na realizację tego przedsięwzięcia" - powiedział w poniedziałkowej "Rozmowie Dnia" na antenie TVP3 Bydgoszcz wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

red

Komentarze

+8 #1 anon 2020-02-10 23:49
No tak .Zapewne od 20 lat identycznie to samo przed każdymi wyborami mówią o tym Burmistrzowie Kamienia czy też Sępólna.O co więc chodzi? Jak zwykle zapewne o wielką politykę o której zwykły mieszkaniec nie ma zielonego pojęcia. Panie wojewodo tej obwodnicy nie ma....i pewnie długo jeszcze nie będzie. A wybory dopiero za lat 4.Obym się mylił ,tak jak politycy w swych przedwyborczych obietnicach..

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top